صفحه اصلی / مدیریت شهری / معاون حمل ونقل و ترافیک و سرپرست معاونت فنی وعمران شهرداری مشهد: بدنبال اقدامات شایسته تر در حوزه حمل و نقل و فنی و عمران با تلاش مضاعف هستیم/ موفقیت خدمات شهری مرهون زحمات همه همکارانم در این حوزه است
طراحی سایت در مشهد

معاون حمل ونقل و ترافیک و سرپرست معاونت فنی وعمران شهرداری مشهد: بدنبال اقدامات شایسته تر در حوزه حمل و نقل و فنی و عمران با تلاش مضاعف هستیم/ موفقیت خدمات شهری مرهون زحمات همه همکارانم در این حوزه است

معاون حمل ونقل و ترافیک و سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری مشهد گفت: با توجه به زمان کم و کارهای زیاد بدنبال انجام اقدامات شایسته تر در حوزه حمل ونقل و ترافیک و حوزه فنی و عمران با تلاش و کار مضاعف هستیم.
خلیل الله کاظمی امروز در جلسه تکریم و معارفه معاون حمل ونقل و ترافیک، سرپرست معاونت فنی و عمران و معاونت خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد که با حضور شهردار، رئیس و اعضای شورای شهر مشهد برگزار شد، افزود: ۱۱سال و ۵ ماه معادل ۴۱۶۵ روز در حوزه خدمات شهری در خدمت مردم بوده ام و امروز تاکیدات شهردار مرا به یاد ۱۱سال قبل هنگامی که به عنوان معاونت خدمات شهری معرفی شدم انداخت.
وی اضافه کرد: به یاد دارم که در مقطعی دید مسئولان استان و شهر به اینگونه بود که استاندار وقت همه مدیران شهردار را اجبار کرد تا به کلان شهرهای کشور بروند و کار یاد بگیرند اما اکنون نمی گوییم ایده آل اما مردم رضایت نسبی از خدمات شهری دارند که این ناشی از تلاش تک تک همکارانم از نیروهای زحمتکش کارگری تا مدیران بوده است .
وی ادامه داد: سال ۸۶ سرانه فضای سبز ۸٫۶ مترمربع بود که اکنون با تلاش همکاران و حمایت های شهردار وشورای شهر به ۱۶٫۶ مترمربع افزایش پیدا کرده است، کمربند سبز تنها ۵۱۰ هکتار اجرا شده بود اما در حال حاضر به ۲۸۰۰ هکتار افزایش پیدا کرده است.
کاظمی تصریح کرد: همچنین تعداد پارک ها از ۲۶۹ پارک به ۵۹۵ پارک، ایستگاه های آتش نشانی از ۲۲ به ۴۸ ایستگاه، بازارهای شهرداری از ۳ به ۴۳ و خودورهای آتش نشانی از ۹۲ دستگاه به ۲۳۷ دستگاه خودرو افزایش پیدا کرده است.
وی گفت: در این مدت ۱۳۳ کیلومتر شبکه جداسازی آب شرب از آب خام اجرا و جمع آوری و رفت و روب شهر ۱۰۰ درصد بصورت مکانیزه انجام و کارخانه های بازیافت نیز احداث شده است.
معاون حمل ونقل وترافیک و سرپرست معاونت فنی و عمران با اشاره به اینکه همدلی و هماهنگی میان معاونان شهرداری و شخص شهردار درداین دوره زبانزد است، ادامه داد: از همکارانم در حوزه حمل ونقل وترافیک و فنی وعمران تقاضا می کنم تا با همکاری و تلاش مضاعف دراین حوزه ها بتوانیم اقدامات شایسته تری را انجام دهیم.
همچنین در ادامه این جلسه، مهدی یعقوبی سرپرست معاونت خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد نیز گفت: از اعتماد شهردار و شورای شهر مشهد به اینجانب تشکر می کنم و امیدوارم با تلاش و یاری امام رضا (ع) و ارائه خدمات مناسب پاسخگوی این اعتماد باشم.
وی افزود: حوزه خدمات شهری یک حوزه پرکار است و به دلیل تنوع خدمات که تعطیلی ندارد از اهمیت بسیاری برخوردار است که با مدیریت هوشمندانه کاظمی، معاون قبلی خدمات و محیط زیست شهری حرکت در این حوزه رو به جلویی داشته ایم و در حوزه فضای سبز و خدمات شهری در سطح کشور در جایگاه برتر قرار داریم که همین موضوع توقعات را بالا برده است.
وی اضافه کرد: مدیران و همکارنم در حوزه معاونت خدمات شهری از تخصص و تجربیات خوبی برخوردار هستند و اینجانب نیز در سالهای گذشته به ویژه در حوزه فضای سبز و کمیته خدمات شهری حضور داشته و تجربیات زیادی را کسب کرده ام لذا تلاش خواهیم کرد با همکاری همکارانم و حمایت هاس شهردار و شورای شهر این سطح از خدمات را حفظ کنیم.
یعقوبی ادامه داد: امیدواریم با توجه به هوشمند سازی و استفاده از تکنولوژی های جدید حداکثر بهره وری را برای جلب رضایت مردم داشته باشیم .
گفتنی است که در این جلسه خلیل الله کاظمی، به عنوان معاون حمل ونقل وترافیک وسرپرست معاونت فنی و عمران و مهدی یعقوبی به عنوان سرپرست معاونت خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد معرفی شدند.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *