صفحه اصلی / اسلاید صفحه اول / اولین زن موتور سوار مشهد در رشته کراس: از شورای شهر درخواست حمایت داریم
طراحی سایت در مشهد

اولین زن موتور سوار مشهد در رشته کراس: از شورای شهر درخواست حمایت داریم

سمانه حمیدی سرپرست پیست موتور کراس بانوان در استان خراسان رضوی و اولین زن موتور سوار حرفه ای در مشهد در گفت و گو به خبرنگار مشهد تریبون گفت: از دو سال پیش فعالیت پیست حرفه ای ثامن الائمه برای بانوان با دو نفر آغاز گردید اما امروز ۳۲ نفر هستیم که همه اعضا کارت عضویت هیات را دارا می باشند.

وی افزود: در مسابقات کشوری در مدت اخیر همواره خراسان رضوی درخشیده است به طور مثال خود من در مسابقات سال ۹۵ و ۹۶ مقام دوم کشوری را آورده ام و خانم نبکا اسماعیلی نیز موفقیت هایی داشته اند.

حمیدی در پاسخ به سوالی در مورد مشکلات ورزشکاران بانوان این رشته در مشهد اذعان داشت:با وضعیت دلار مشکلات مالی ما افزود شد و متاسفانه موتورهای ما تولید ملی نبوده و تجهیزات آنها نیز خارجی است، موتوری که سال گذشته با ۵۰ میلیون تومان خریداری می شد در حال حاضر حدود ۱۵۰ میلیون تومان است و به طور کلی هزینه ها در بخش حرفه ای بسیار بالا است و ما از ابتدا هزینه اعزام به مسابقاتف لباس و تجهیزات را به صورت شخصی تامین کرده ایم.

وی خاطر نشان کرد: از شورای شهر مشهد و سایر مسئولین می خواهیم که ما را حمایت کنند زیرا این رشته ورزشی رشته ای نوپا است و می توانیم در صورت حمایت فعالیت های خود را گسترش دهیم و در واقع به دنبال اسپانسر هستیم.

وی ضمن اشاره به پیست بانوان ثامن الائمه بیان کرد: این پیست کم و کاستی هایی درد و نیاز دارد هر ۳ ماه بازسازی شود و دور آن باید برای ایمن سازی فنس کشیده شود.

نادر علیپور

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *