صفحه اصلی / اسلاید صفحه اول / تغییر معاون فرهنگی شهرداری مشهد از شایعه تا واقعیت
طراحی سایت در مشهد

تغییر معاون فرهنگی شهرداری مشهد از شایعه تا واقعیت

در چند روز گذشته شنیده های مبنی بر تغییر معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد به گوش می رسد. حتی در این زمینه اسم ۲ گزینه مطرح شده است.

پیگیری این موضوع از احسان اصولی رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد بی نتیجه ماند و وی تنها به این جمله اکتفا کرد: من در این زمینه اظهار نظر نمی کنم.

در ادامه رئیس شورای شهر مشهد در پاسخ به سوال مشهد تریبون در این خصوص گفت: همه معاونت ها دارای نقاط ضعف و قوتی هستند این امر خاص یک معاونت نیست اما معاون فرهنگی هم دلایلی دارند که این موفقیت حاصل نشده است، دلایلی همچون تغییر ساختار این معاونت و تدوین برنامه بر اساس رویکردهای شورای پنجم و لزوم تهیه کار مطالعاتی مطرح می شود اما در نهایت شهردار مسئول تغییرات است و شورای شهر تنها نظر مشورتی می دهد.

در این زمینه بختیاری معاون فرهنگی در پاسخ به خبرنگار در این زمینه اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: در خصوص تغییر با من صحبتی نشده است.

به هر حال بختیاری معاونی است که چندی پیش در پاسخ به صحبت های بتول گندمی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شورای شهر مشهد مصاحبه ای کرد و سخنان خود کاملا نشان از زاویه با گندمی در نوع مدیریت داشت.

حال باید دید کلایی شهردار جدید مشهد در این حوزه چه تصمیمی می گیرد اما مشخص است که برای این پست رایزنی هایی در حال انجام است.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *