صفحه اصلی / دانشگاه / دستگیری اعضای باند جعل مدرک دانشگاهی در مشهد
طراحی سایت در مشهد

دستگیری اعضای باند جعل مدرک دانشگاهی در مشهد

دبیر هیأت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت آموزش عالی خراسان رضوی  از توقف و جلوگیری از فروش مدارک جعلی دانشگاهی در استان خبر داد.
حسین جعفری اظهار کرد: با همت و تلاش گسترده دبیرخانه هیأت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت علوم، تحقیقات و فناوری استان خراسان رضوی و با همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی استان بویژه پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ناجا و مقامات قضائی سرشاخه‌های اصلی و  چهار تن از اعضای باند جعل مدرک دانشگاهی و مهارتی شناسایی و دستگیر شدند.
وی ادامه داد: در چهارمین جلسه کارگروه پیشگیری از جرائم مؤسسات آموزش عالی تحقیقات مربوط به پرونده اشخاص متخلف در حوزه آموزش عالی، اقدامات انجام شده در ماه گذشته و ارائه گزارش توسط دستگاه‌‎ها بررسی و هماهنگی برای اقدام انجام شد.
دبیر هیأت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت آموزش عالی خراسان رضوی اضافه کرد: در این جلسه پس از بحث و بررسی درباه‌ی فرایند ثبت شرکت‌ها برای فعالیت افراد حقوقی و حقیقی در حوزه آموزشی، مقرر شد موضوع از طریق هماهنگی با اداره ثبت شرکت‌ها تبیین شود.
جعفری ثانی تاکید کرد:  مقرر شده است تا گواهینامه‌ها و مدارک جعلی صادر شده توسط برخی از مؤسسات غیر مجاز و با درج مشخصات دقیق افرادی که این مدارک را دریافت کرده‌اند و موسسات متخلف در سطح کشور و دستگاه‌های اجرایی اطلاع رسانی شود.ایسنا
طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *