صفحه اصلی / مدیریت شهری / سازمان فردوس ها / دامغانی خبر داد: برخورد با عوامل جمع آوری پرچم های نصب شده در گلزار شهدای مدافع حرم در بهشت رضا
طراحی سایت در مشهد

دامغانی خبر داد: برخورد با عوامل جمع آوری پرچم های نصب شده در گلزار شهدای مدافع حرم در بهشت رضا

مدیرعامل سازمان فردوس ها گفت: در روزهای گذشته عوامل جمع‌آوری پرچم‌های نصب شده در گلزار مطهر شهدای مدافع حرم که به این بلوک آسیب رسانده و باعث اعتراض خانواده محترم شهدا و مردم شده بودند که بلافاصله با ورود پرسنل انتظامات بهشت رضا(ع) و همکاری نیروی انتظامی، شناسایی و تحویل مقامات قضایی شدند. همچنین آسیب‌های وارده نیز با نصب مجدد پرچم‌ها اصلاح و زیباسازی محیطی انجام شد.

حجت‌الاسلام مهدوی دامغانی افزود: در این میان، آرامستان بهشت رضا(ع) به دلیل وسعتی نزدیک به ۲۰۰هکتار و همچنین وجود بیش از ۵۶۰۰ شهید گرانقدر در آن، از حساسیت و اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که با تلاش عوامل انتظامات و همکاری نیروی انتظامی، امنیت مطلوبی در سطح آرامستان برقرار است.
وی اضافه کرد: ممکن است گاهی افراد به‌صورت خودسر سعی در اعمال سلیقه شخصی خود در قسمت‌هایی از جمله گلزار مطهر شهدا داشته باشند که اینگونه اقدامات با همکاری بنیاد شهید با برخورد جدی روبه‌رو می‌شود. برای مثال در روزهای گذشته عوامل جمع‌آوری پرچم‌های نصب شده در گلزار مطهر شهدای مدافع حرم که به این بلوک آسیب رسانده و باعث اعتراض خانواده محترم شهدا و مردم شده بودند که بلافاصله با ورود پرسنل انتظامات بهشت رضا(ع) و همکاری نیروی انتظامی، شناسایی و تحویل مقامات قضایی شدند. همچنین آسیب‌های وارده نیز با نصب مجدد پرچم‌ها اصلاح و زیباسازی محیطی انجام شد.
مهدوی دامغانی بیان کرد: اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت از برنامه‌های اصلی این سازمان بوده و تمام تلاش خود را در این زمینه بکار گرفته است. در همین راستا قرار است المان‌های جدید در گلزار مطهر شهدای بهشت رضا(ع) نصب گردد که امیدواریم به‌زودی وارد مرحله اجرایی شود.
وی خاطرنشان کرد: همچنین تعویض و نوسازی پرچم‌های قطعه صالحین و اصحاب شهدا نیز در دستور کار است که البته این امر نیازمند همکاری خانواده محترم شهدا، جانبازان و ایثارگران است تا هرچه سریعتر این کار انجام شود.ایسنا
طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *