صفحه اصلی / اجتماعی / شیران خراسانی: اگر در شهر عده ای در رابطه با رایحه بوی گل مطالبه داشتند و عده ای در نخاله های ساختمانی بگردند این شهر نه اسلامی است و نه انسانی
طراحی سایت در مشهد

شیران خراسانی: اگر در شهر عده ای در رابطه با رایحه بوی گل مطالبه داشتند و عده ای در نخاله های ساختمانی بگردند این شهر نه اسلامی است و نه انسانی

رضا شیران خراسانی نماینده مردم مشهد صبح امروز در جاسه صحن علنی شورای پنجم ضمن تشکر از شهرداری و شورای شهر بابت قراردادن رویکرد عدالت اجتماعی در برنامه ۱۴۰۰-۱۳۹۷، گفت: اگر در شهری عده ای در رابطه راحیه بوی گل مطالبه داشته باشند و عده ای در نخاله های ساختمانی بگردند این شهر نه اسلامی است و نه انسانی.

وی افزود: بسیاری از مسائل مطرح در مجلس به مشکلات منطقه ای گره خورده است. نمایندگان در مجلس مداوم مشغول حل مشکلات شهرند و گروگان کارهای شهری اند، امروز بقای نماینده در کار محلی است اما رسالتش کار ملی است. مشکلات حوزه محلی در نحوه کار نمایندگان تاثیرگذار است و نمایندگان رای محورند و گریزی از این نیست.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس بیان کرد: تا زمانیکه دو مجلسی نشده باشیم این مشکلات پابرجاست. اگر ساختارها را درست کنیم می توان رای ها را علنی کرد. ای کاش این دوره مجلس ۶ ساله شده بود تا دوره بعد این مشکلات نبود، ما برای رای دوره بعدمان مجبوریم مواضعی بگیریم که شاید درست نباشد. مثلا حل مشکلات حوزه انتخابی نماینده توسط وزیر رای یک نماینده در استیضاح را تغییر می دهد.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *