پیشنهاد امروز
صفحه اصلی / ورزشی / فوتبال / گل محمدی پیش از بازی با ماشین سازی: امکانات پدیده در حد تیم لیگ برتری نیست/ مشکل زمین و توپ استاندارد داریم
طراحی سایت در مشهد

گل محمدی پیش از بازی با ماشین سازی: امکانات پدیده در حد تیم لیگ برتری نیست/ مشکل زمین و توپ استاندارد داریم

یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پدیده در نشست خبری پیش از بازی با ماشین سازی تبریز گفت: تیم خوبی رو آقای مهاجری جم و جور کرده که میتوانند برای ما خطر ساز باشند اما ما ۳ امتیاز بازی را لازم داریم تا بتونیم در صدر چدول قرار بگیریم.

وی ضمن بیان اینکه ۲ مصدوم برای این بازی داریم، افزود: از شسکت بازی قبل باید درسد بگیریم و ضعف های خود را بپوشانیم و زیبا بازی کردن باید همراه با نتیجه گرفتن باشد.

وی ضمن بیان اینکه حیلی از دوستان و اساتیدم بابت بازی زیبا با سپاهان برای بازی زیبا به من تبریک گفتند، بیان کرد: توقعات از پدیده باید متنساب با امکانات باشد در حال حاضر مشکا اساسی با زمین تمرین داریم زیرا زمین منزل آباد اصلا کیفیت ندارد، ما حتی مشکل توپ داریم که غیر استاندارد و مستعمل هستند.

وی ضمن بیان اینکه امکانات پدیده شایسته تیم لیگ برتری نیست، گفت: امیدوارم هواداران با توجه به رایگان بودن بازی ورزشگاه را پر کنند.

گل محمدی در خصوص تعویض های حلعتبری در بازی ها گفت: خلعتبری دو سه هفته پیش مسدوم شد و به همین دلیل در دقیقه ۶۰ معمولا تعویض شده است.

خبرنگار نادر علیپور

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *