صفحه اصلی / مدیریت شهری / نسخه جدید سامانه الکترونیکی مبصا شهرداری مشهد راه اندازی شد
طراحی سایت در مشهد

نسخه جدید سامانه الکترونیکی مبصا شهرداری مشهد راه اندازی شد

با تلاش گروه راهبری سبد پروژه های شهری در دفتر برنامه و بودجه معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد؛ نسخه جدید سامانه مبصا در راستای تحقق تسهیل کاربری تهیه و راه اندازی شد.
“جمال حسن بارانی” با اعلام این مطلب گفت: سامانه مبصا از سال ۹۳ به همت گروه راهبری سبد پروژه های شهری در معاونت برنامه ریزی و توسعه در کلیه حوزه های مدیریتی شهرداری مشهد راه اندازی شد و توانست فرآیندهای مربوط به متره، برآورد و صورت وضعیت های پروژه ها را به صورت الکترونیک ایجاد نماید، گردش فرآیندهای هوشمند، منجر به کنترل دقیق و تطبیق بودجه با عملکرد پروژه‌ها شده است.
وی گفت:درحال حاضر سامانه مبصا دارای ۳۴۵۶ کاربر، شامل؛ پرسنل شهرداری مشهد، پیمانکاران ، مشاوران و فروشندگان در سطح شهر مشهد بوده که در ۱۶۲۴۹ پیمان فعال می باشند.
بارانی در ادامه به معرفی نسخه جدید این سامانه اشاره کرد و اظهارداشت : نسخه جدید این سامانه به صورت تمام الکترونیک و امکانات بیشتر راه اندازی شده، نحوه چیدمان فرآیندها، سرعت در دسترسی ها، و گرافیک بهتر از قبل ، جهت تسهیل و دسترسی راحت تر کاربران، جزو مهمترین امکانات نسخه جدید سامانه مبصا می باشد، همچنین با اضافه شدن بخش متره ، مناقصه به میزکار زمینه سازی ایجاد فرآیند مناقصه آنلاین و راه اندازی بستر موبایلی این سامانه نیز فراهم شده است.
مدیرکل برنامه بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد همچنین بیان کرد: از دیگر ویژگی های نسخه جدید سامانه مبصا به ادرس https://mabsa.mashhad.ir متناسب سازی شکل ظاهری عملگرها، بومی سازی نمای ظاهر سامانه براساس ویژگی های شهر مشهد، تهیه فضای جداگانه میز کار با دسترسی آسان تر، تسهیل استفاده کاربران با رویکرد شهروند محوری و انجام تمامی اقدامات به صورت الکترونیکی نیز از دیگر ویژگی های نسخه جدید سامانه است.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *