صفحه اصلی / مدیریت شهری / سازمان فردوس ها / طراحی و نصب المان‌های قبور شهدا در آرامستان بهشت رضا (ع)
طراحی سایت در مشهد

طراحی و نصب المان‌های قبور شهدا در آرامستان بهشت رضا (ع)

معاون خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد از طراحی و نصب المان‌های قبور شهدا در آرامستان بهشت رضا (ع) خبر داد.
خلیل‌الله کاظمی در جلسه بررسی المان قبور شهدا که با حضور مدیرکل بنیاد شهید استان، مدیرعامل سازمان فردوس‌ها و جمعی از کارشناسان برگزار شد، افزود: سال گذشته پیگیری‌های لازم برای طراحی و نصب المان‌های قبور شهدا انجام شد و در دو کارگروه استانی و کشوری به تصویب رسید که با تامین نظر خانواده شهدا بنا داریم آن را اجرایی نماییم.
وی با پیشنهاد ایجاد کارگروه مشترک با بنیاد شهید برای رسیدگی به موضوع بیان کرد: امیدواریم این پروژه در چند مرحله اجرایی شود و بزودی شاهد تغییرات عمده در گلزار شهدا باشیم.
در ادامه مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد نیز گفت: رویکرد سازمان فردوس‌ها اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت است که باید در بهشت رضا(ع) متجلی باشد و به همین جهت بهسازی قبور مطهر شهدا را در اولویت کاری خود قرار داده‌ایم.
حجت الاسلام والمسلمین مهدوی دامغانی افزود: نظرات و نگاه‌های مختلفی در این زمینه وجود دارد و باید برای اجرای طرح به اجماع برسیم چرا که رسیدگی به گلزار مطهر شهدا یک مطالبه مردمی است.
مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: تاکنون طرح و برنامه‌های مطلوبی با موضوع پاسداشت مقام شهدا انجام شده و در آینده نیز این رویکرد تقویت می‌شود.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *