پیشنهاد امروز
صفحه اصلی / اسلاید صفحه اول / ریاضی: توجه ویژه شهردار منتخب به پروژه بازپیرایی جلوخان/کلایی در جلسات کارگاهی پروژه شرکت می کند
طراحی سایت در مشهد

ریاضی: توجه ویژه شهردار منتخب به پروژه بازپیرایی جلوخان/کلایی در جلسات کارگاهی پروژه شرکت می کند

رئیس کمیسیون ویژه توسعه و عمران توس شورای شهر مشهد گفت: شهردار جدید هم به این پروژه علاقه مند است و هر هفته در جلسه کارگاهی پروژه شرکت می کند.

مسعود ریاضی رئیس کمیسیون ویژه توسعه و عمران توس شورای اسلامی شهر مشهد در گفت و گو با مشهد تریبون گفت: ۲۶ آبان ماه در آخرین روز کاری تقی زاده خامسی شهردار سابق مشهد، مراسم افتتاحیه آغاز به کار بازپیرایی جلوخان کلنگ خورد و از آن روز کار با کیفیت و سرعت خوب در حال انجام شدن است.

وی افزود: شهردار جدید هم به این پروژه علاقه مند است و هر هفته در جلسه کارگاهی پروژه شرکت می کند که به ندرت پیش می آید شهردار در جلسه کارگاهی یک پروژه حضور یابد.

وی ضمن بیان اینکه کلایی نسبت به این پروژه حساس و علاقه مند است، بیان کرد: جلسات ما آخر هفته، صبح های خیلی زود ساعت ۵:۳۰ در محل آرامگاه فردوسی برگزار می شود.

رئیس کمیسیون ویژه توسعه و عمران توس شورای اسلامی شهر مشهد خاطر نشان کرد: زمان بندی مشاور پروژه برای اتمام آن ۱۸ ماهه است، اما این زمان مورد قبول ما نیست چون سرعت کار سازمان عمران بیشتر از اینها است و تاکید شهردار هم بر سرعت بیشتر بود.

خبرنگار شایان حسینی راد – عکس حسین شریعت

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *