پیشنهاد امروز
صفحه اصلی / دستگاه ها / آستان قدس رضوی / پخش زنده عمل نیمه تهاجمی آنژیو پلاستی در کنگره قلب ایران و اروپا در مشهد
طراحی سایت در مشهد

پخش زنده عمل نیمه تهاجمی آنژیو پلاستی در کنگره قلب ایران و اروپا در مشهد

متخصص قلب و عروق بیمارستان رضوی از پحش زنده انجام عمل نیمه تهاجمی آنژیو پلاستی به روش cto با حضور تیمی از متخصصان داخلی و خارجی خبر داد.

دکتر احسان جمشیدیان در دومین کنگره بین‌المللی ایران و اروپا که در بیمارستان رضوی در حال برگزاری است، عنوان کرد: انجام این عمل جراحی در بخش کت لب بیمارستان رضوی به صورت زنده و با حضور ۳۰ نفر از اساتید حاذق و برجسته ایرانی و اروپایی انجام شد.
وی با بیان اینکه بیش از ۲۰ مورد عمل live case و live inbox در طول کنگره‌هایIran CTO Meeting 2018 وCASPIAN Meeting 2018 در بیمارستان فوق تخصصی رضوی انجام می‌شود، ابراز کرد: این اعمال جراحی بر روی بیمارانی که ضایعات مزمن عروق کرونر دارند و با وسایل و روش‌های قبلی قابل بازگشایی نیستند، انجام می‌شود.
متخصص قلب و عروق بیمارستان رضوی تصریح کرد: این اعمال جراحی بر روی افرادی که از این بیماری مزمن رنج می‌برند انجام می‌شود و به منظور درمان هر چه بهتر آنان از تجارب اساتید اروپایی نیز بهره‌مند می‌شویم.
گفتنی است، دومین کنگره بین المللی ۲۰۱۸CASPIAN Meeting در خصوص نوآوری‌ها و روش‌های کم‌تهاجم در درمان بیماری‌های مادرزادی، ساختمانی و دریچه‌ای قلب با همکاری بنیاد اروپایی CSI و همچنین دومین کنگره بین المللی ۲۰۱۸Iran CTO Meeting در خصوص درمان بیماری‌های مزمن عروق کرونر قلب با همکاری بنیادهای اروپایی Euro CTO Club, TOBI 2018 , EBC ، از ۱۴ الی ۱۷ آذرماه ۱۳۹۷ در بیمارستان فوق تخصصی رضوی در حال برگزاری است.
یادآور می‌شود، دومین کنگره پزشکان قلب ایران و اروپا در دو زمینه بیماری‌های مادرزادی، ساختمانی و دریچه‌ای و همچنین بیماری‌های انسداد مزمن عروق از ۱۴ آذرماه در بیمارستان فوق تخصصی رضوی آغاز شده و تا ۱۷ آذرماه ادامه خواهد داشت.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *