پیشنهاد امروز
صفحه اصلی / پارلمان شهری / احمد نوروزی- عضو شورای شهر مشهد / نوروزی: شهرداری مشهد در حوزه خدمات شهری به شهرهای دیگر مشاوره می دهد/معاونت خدمات شهری پیشرو در نوآوری و خلاقیت است
طراحی سایت در مشهد

نوروزی: شهرداری مشهد در حوزه خدمات شهری به شهرهای دیگر مشاوره می دهد/معاونت خدمات شهری پیشرو در نوآوری و خلاقیت است

عضو شورای شهر مشهد گفت: شهرداری مشهد در حوزه خدمات شهری به عنوان مشاور و منتقل کننده تجربیات به شهرداری های دیگر خدمات می دهد.

احمد نوروزی عضو شورای شهر مشهد پس از ارائه گزارش معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد در صحن علنی شورای پنجم به مشهد تریبون گفت: گزارش ارائه شده کاملا مستند و با ذکر دقیق مصادیق بود و از نظر من معاونت خدمات شهری مشهد عملکرد بسیار خوبی را داشته و به لحاظ نوآوری و خلاقیت کارهای بسیار خوبی را انجام داده است.

شهردار اسبق مشهد بیان کرد: کمبرند سبز جنوبی که موجب سبز شدن ارتفاعات است،، کانال انتقال آب اختصاصی و تصفیه خانه های محلی برای تامین آب مورد نیاز برای فضای سبز  ۳ کار بسیار خوب شهرداری مشهد در این حوزه است.

رئیس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد بیان کرد: بر اساس شنیده های پراکنده، مجموعه معاونت خدمات شهری مشهد پیشرو در نوآوری و خلاقیت است و در زمانی هم که آقای کاظمی مدیرعامل سازمان بازیافت بود آنجا هم طرح و ایده های خوبی اجرا شد که در سطح کشور مورد استقبال واقع شد و به طور کلی شهرداری مشهد در حوزه خدمات شهری به عنوان مشاور و منتقل کننده تجربیات به شهرداری های دیگر هم خدمات می دهد.

سید شایان حسینی راد

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *