پیشنهاد امروز
صفحه اصلی / دستگاه ها / آستان قدس رضوی / دومین کنگره بین‌المللی پزشکان قلب ایران و اروپا با حضور تولیت آستان قدس رضوی آغاز به کار کرد
طراحی سایت در مشهد

دومین کنگره بین‌المللی پزشکان قلب ایران و اروپا با حضور تولیت آستان قدس رضوی آغاز به کار کرد

دومین کنگره بین‌المللی پزشکان قلب ایران و اروپا با حضور تولیت آستان قدس رضوی و نمایندگانی از ۲۰ کشور اروپایی و آسیایی در بیمارستان رضوی آغاز به کار کرد.

صبح امروز دومین کنگره بین‌المللی پزشکان قلب ایران و اروپا در بیمارستان رضوی با حضور تولیت آستان قدس رضوی، معاون علمی آستان قدس رضوی و نمایندگانی از ۲۰ کشور اروپایی و آسیایی در بیمارستان فوق تخصصی رضوی آغاز به کار کرد.
در این کنگره ۷۰۰ فوق تخصص، متخصص و جراح قلب در بیمارستان فوق تخصصی رضوی گردهم آمدند تا جدیدترین نوآوری ها و روش های تشخیصی و درمانی پیرامون بیماری های مادرزادی، بیماری های مزمن عروق کرونر و ساختمان و دریچه قلب را به اشتراک بگذارند.
همچنین در کنگره بین المللی ۲۰۱۸ CASPIAN Meeting کارگاه عملی دو روزه در خصوص بیماری‌های قلب جنین (CASPIAN Fetal Heart Chapter) با حضور پروفسور گُرلین شارلند از انگلستان، پروفسور جوانا دنگل از لهستان و دکتر ابراهیمی از آمریکا برگزار می شود که ضمن سخنرانی، به شکل کلاس درس به تدریس مباحث بیماری‌های قلب جنین می‌پردازند.
گفتنی است؛ تعداد زیادی از مقالات دریافت شده در دبیرخانه این کنگره به صورت الکترونیکی در سالن‌های جانبی این کنگره به نمایش گذاشته می‌شود.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *