پیشنهاد امروز
صفحه اصلی / مقامات / استاندار / گندمی: میرزایی به عنوان مدیری عملگرا گزینه مناسبی برای استانداری خراسان رضوی است
طراحی سایت در مشهد

گندمی: میرزایی به عنوان مدیری عملگرا گزینه مناسبی برای استانداری خراسان رضوی است

این فعال اصلاح طلب ضمن بیان اینکه در بین گزینه ها برخی همراهی با دولت و تسلط بر امور را دارا هستند، بیان کرد: در مجموعه استانداری ظرفیت های خوبی داریم که میرزایی سرپرست استانداری به عنوان یک نیروی عملگرا و اجرایی و متعلق به تیم دولت گزینه مناسبی است.

بتول گندمی  فعال اصلاح طلب در گفت و گو با مشهد تریبون در خصوص شاخصه های استاندار آینده خراسان رضوی، گفت:  اولین انتظار رای دهنگان به دولت روحانی این است که این استاندار باید به ویژگی ها و شاخصه هایی که روحانی در زمان انتخابات وعده کرد و تا حدودی هم خود و وزای دولت او به انها عمل نکردند، نزدیک باشد.

وی ضمن بیان اینکه استاندار باید با سیاست های سال ۹۶ که انتخابات برگزار شد هماهنگ باشد، بیان کرد: ویژگی دوم توسعه گرا بودن استاندار است زیرا خراسان رضوی و شهر مشهد نیازمند یک تیم توسعه است.

مدیر کل امور اجتماعی و انتخابات استانداری خراسان در دولت اصلاحات عملگرایی را از دیگر ویژگی های استاندار دانست و بیان کرد: هرچه از مدیران شعارگرا که عادت به جلسات صرفا گفت و گو محور دارند دور شویم بهتر است لذا انتخاب مدیر عملگرا بهتر است.

گندمی ضمن بیان اینکه استاندار باید از ظرفیت نمایندگان مجلس استان و نمایندگان شوراها به خوبی استفاده نماید تا در کاهش مشکلات موفق باشد، ادامه داد: در شهر مشهد آمادگی داریم در کنار تیم دولت و سایر تیم های موثر در شهر در جهت کاهش مشکلات مردم گام برداریم.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر مشهد  خاطر نشان کرد در حال حاضر مردم انتظار همدلی، همراهی، کم سخن گفتن و بیشتر عمل کردن را دارند و بیان کرد: دولت روحانی باید به ویژگی های خاص مشهد توجه کند و این موضوع در نظر گرفته شود که مشهدی ها در دو مرحله پیروز آقای روحانی ها را قطعی کردند  لذا مشهد جایگاه و سهم خاصی دارد.

وی اذعان داشت: ما در طول سال پذیرای ۳۰ میلیون زائر در سطح شهر هستیم و سالانه حدودا دو میلیون و هشتصد هزار گردشگر خارجی به مشهد می آیند لذا ظرفیت های مشهد با هیچ جای کشور قابل مقابسه نیست و انتظار توجه خاصی داریم.

این فعال اصلاح طلب در خصوص گزینه های مطرح شده برای استانداری خراسان رضوی گفت: استاندار باید شناخت خوبی از استان داشته باشد و اگر فردی که استان را نمی شناسد به این سمت منصوب شود زمان زیادی می گیرد تا آشنا شود.

وی ضمن بیان اینکه در بین گزینه ها برخی همراهی با دولت و تسلط بر امور را دارا هستند، بیان کرد: در مجموعه استانداری ظرفیت های خوبی داریم که میرزایی سرپرست استانداری به عنوان یک نیروی عملگرا و اجرایی و متعلق به تیم دولت گزینه مناسبی است.

گندمی افزود: میرزایی در مسئولیت هایی که تاکنون داشته کارنامه عملکرد خوبی ارائه داده است.

گفت و گو از سید شایان حسینی راد

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *