پیشنهاد امروز
صفحه اصلی / مقامات / شهردار مشهد - محمد رضا کلایی / حیدری: تمامی مدارک و مستندات مربوط به شهردار منتخب در اختیار وزارت کشور قرار دادیم
طراحی سایت در مشهد

حیدری: تمامی مدارک و مستندات مربوط به شهردار منتخب در اختیار وزارت کشور قرار دادیم

رئیس شورای شهر مشهد گفت: از وزارت کشور تقاضا می کنم همان طور که برای صدور حکم شهردار تهران این امر تسریع شد برای مشهد هم تسریع کنند .

محمد رضا حیدری رئیس شورای شهر مشهد در پایان جلسه صحن علنی امروز شورای شهر در جمع خبرنگاران گفت: طرح بازسازی اطراف حرم مطهر پیشرفت فیزیکی سالی ۲ درصد دارد و با این روند ۲۰ سال طول می کشد لذا با هماهنگی با دولت قرار شده است ۳۱۰۰ میلیارد تومان ارواق مشارکت به شرط تامین ۵۰ درصد آن توسط در اختیار قرار گیرد تا خیابان های اطراف حرم باز شود تا روند احیای بافت اطراف حرم رضوی تسریع گردد که مقرر شده در سال ۹۷، ۹۸ . ۹۹ این موضوع به تدریج انجام گردد.

وی در خصوص برنامه ۱۴۰۰ شهرداری مشهد گفت: این برنامه ظرف یکی دو هفته آینده به صحن علنی خواهد آمد.

حیدری در خصوص چرایی عدم صدور حکم شهردار مشهد تاکنون، بیان کرد: حکم شهردار باید به لحاظ بررسی روند مستندات و مدارک و انجام استعلامات لازم روندی را طی کند و ما پیگیر هستیم اما از وزارت کشور تقاضا می کنم همان طور که برای شهردار تهران این امر تسریع شد برای مشهد هم تسریع کنند .

وی در خصوص شایعه کمبود سوابق اجرایی شهردار منتخب گفت: هیچ مشکلی نیست و تمامی مدارک و مستندات در اختیار وزارت کشور قرار گرفته است.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *