صفحه اصلی / نمایندگان مجلس مشهد / رضا شیران خراسانی- نماینده مردم مشهد در مجلس / شیران خراسانی: مجلس با استعفای من موافقت نمی کند/ احتمالا رزم حسینی استاندار خراسان رضوی می شود
طراحی سایت در مشهد

شیران خراسانی: مجلس با استعفای من موافقت نمی کند/ احتمالا رزم حسینی استاندار خراسان رضوی می شود

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: در گمانه‌زنی‌هایی که ما، هیأت رئیسه مجلس و بقیه داشتند، جمع‌بندی این بود که مجلس با استعفای من موافقت نخواهد کرد و به همین دلیل موضوع مطرح‌شدن بنده برای سمت استانداری خراسان رضوی منتفی است.

رضا شیران خراسانی ضمن تشکر از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی که وی را به‌عنوان گزینه استانداری خراسان رضوی معرفی کرده بودند، گفت: هر نماینده‌ای که بخواهد پست و سمتی بگیرد باید ابتدا استعفایش در مجلس مطرح شود و صحن علنی مجلس با استعفای وی موافقت کند.

وی ادامه داد: در گمانه‌زنی‌هایی که ما، هیأت رئیسه مجلس و بقیه داشتند، جمع‌بندی این بود که مجلس با استعفای من موافقت نخواهد کرد و به همین دلیل موضوع مطرح‌شدن بنده برای سمت استانداری خراسان رضوی منتفی است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آن‌طور که بنده مطلع هستم به‌احتمال‌زیاد آقای دکتر رزم حسینی که استاندار کرمان بودند به این سمت گمارده می‌شوند.

وی اظهار کرد: درهرصورت استان ما در حوزه توسعه عدالت محور در جایگاه مناسبی نیست و باوجود ظرفیت‌های خدادادی، سرمایه‌های انسانی و شرایط جغرافیایی که این استان دارد در بسیاری از شاخص‌های زیربنایی، نسبت به کشور از درجه پایین‌تری برخورداریم.

شیران خراسانی ابراز امیدواری کرد استاندار آینده نسبت به توسعه عدالت محور و استفاده از همه سرمایه‌های انسانی در استان و رساندن شاخص‌های امور مخصوصاً امور زیربنایی استان به شاخص‌های مناسب و در خور شأن مردم این استان  کوشا باشد.

نماینده مردم مشهد  خاطرنشان کرد: در حوزه نمایندگی مردم شریف مشهد و کلات تا خرداد ۹۹ که پایان این دوره است در خدمت مردم هستم.

منبع: فارس

 

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *