صفحه اصلی / پارلمان شهری / احسان اصولی-عضو شورای شهر مشهد / اصولی خبر داد: احتمال راه اندازی باغ کتاب مشهد در پارک چهل بازه
طراحی سایت در مشهد

اصولی خبر داد: احتمال راه اندازی باغ کتاب مشهد در پارک چهل بازه

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر مشهد گفت: در خصوص مصوبه اخیر شورای شهر برای تاسییس باغ کتاب گفت: امیدواریم شهرداری مشهد در مدت تعیین شده از سوی شورای شهر لایحه پیشنهادی خود درباره مکان راه‌اندازی باغ کتاب را ارائه کند اما با این حال ممکن است مجموعه مذکور در پارک چهل بازه راه اندازی شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد درباره مصوبه اخیر شورا با موضوع راه‌اندازی باغ کتاب گفت: این طرح که از سوی برخی از اعضای شورا پیشنهاد شده بود در کمیسیون فرهنگی مورد بررسی قرار گرفت و مطالعات تخصصی نیز در این باره از سوی مرکز پژوهش‌های شورای شهر انجام شد.
اصولی بیان کرد: در جلسات مختلف، فعالان حوزه نشر مکتوب از راه‌اندازی مجموعه فرهنگی فراغتی باغ کتاب مشهد استقبال کردند و اگرچه این نگرانی وجود داشت که بازار کتاب فروشان خرد با خلل مواجه شود اما اطمینان خاطر دادیم که این صنف در محوریت فعالیت‌های باغ کتاب خواهند بود.
وی گفت: امیدواریم شهرداری مشهد در مدت تعیین شده از سوی شورای شهر لایحه پیشنهادی خود درباره مکان راه‌اندازی باغ کتاب را ارائه کند اما با این حال ممکن است مجموعه مذکور در پارک چهل بازه راه اندازی شود.

طراحی سایت در مشهد

یک نظر

  1. سلام
    خیلی خوشحالم که مجددا فعالانه برای ما مشهدیا خبر میزارید.

    گرافیک سایتتون هم نسبت به قبل خیلی عالی شده
    خسته نباشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *