پیشنهاد امروز
صفحه اصلی / پارلمان شهری / احسان اصولی-عضو شورای شهر مشهد / اصولی:حضور کلایی نوید بخش روزهایی پر از شور و نشاط است/نعمتی و کاظمی میل مطرح شدن نداشتند
طراحی سایت در مشهد

اصولی:حضور کلایی نوید بخش روزهایی پر از شور و نشاط است/نعمتی و کاظمی میل مطرح شدن نداشتند

ظهر امروز احسان اصولی رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر مشهد در حاشیه برگزاری جلسه صحن علنی شورای پنجم در خصوص  فرآِند طی شده انتخاب شهردار مشهد، گفت: هر سازمان یا سیستمی برای بقا و دوام و بهبود مستمر ناچارا باید بخ نوسازی و جوان سازی روی بیاورد.

وی افزود: سیستم مدیریتی کشور بر اساس قانون منع به کارگیری بازنشستگان رویکرد جوان سازی را در بدنه مدیریت کشور به دست گرفت و به نظرم این اتفاق نقطه عطفی در تاریخ جمهوری اسلامی می شود.

اصولی بیان کرد: با توجه مطالبه مردمی، جوانان و فضایی که در کشور ایجاد شده ما هم بر این اساس،  کلایی را به عنوان یکی از بهترین و مستعدترین مدیران انتخاب کردیم.

وی ادامه داد: حضور کلایی نوید بخش روزهایی پر از شور و نشاط، انگیزه و کار و تلاش و بهسازی در پیشروی کار شهرداری خواهد بود.

اصولی در خصوص عدم انتخاب چهره ملی بیات کرد: چهره ملی در تضاد با جوان گرایی است، وقتی هنوز جوان فرصت چهره شدن در سطح ملی را نداشته است مقصر نیست و باید تخصص و انگیزه را مدنظر قرار داد.

وی در خصوص کناره گیری کاندیدهای متعدد و انتخاب کلایی گفت: آقایان نعمتی و کاظمی توسط اعضای شورا طرح شدند اما خودشان میل مطرح شدن نداشتند، آقایان محقر، آل شیخ و مهدی نیا هم انصراف دادند و این انتخابات کاملا دموکراتیک برگزار شد.

سید شایان حسینی راد

 

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *