پیشنهاد امروز
صفحه اصلی / دستگاه ها / رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی: در بحث اشتغال پایدار در حوزه تعاونیها نیاز به بازنگری جدی داریم
طراحی سایت در مشهد

رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی: در بحث اشتغال پایدار در حوزه تعاونیها نیاز به بازنگری جدی داریم

جلسه شورای هماهنگی سازمان با حضور ریاست سازمان، معاونین، مدیران ستادی و مدیران کل ادارات تابعه برگزار گردید.

در این جلسه رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی در گردهمایی شورای هماهنگی مدیران سازمان گفت:سازمان تعاون روستایی تلاش نماید تحولی در سطح مدیریت تعاونی ها بوجود آورد.وی از رییس سازمان تعاون روستایی خواست در تعاونی هایی که درگیر رکود هستند بازنگری صورت گیرد.
مجتبی مزروعی افزود:تغییر تفکر مدیران سازمان کار مدیریت عالی است وی خواستار ارتقای سطح تکنولوژی در سازمان شد. همچنین ایشان بر انسجام، همگرایی و مشارکت همکاران در اجرای اقدامات سازمانی تاکید نمودند.
درابتدای این نشست مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در استان با اشاره به آیات الهی گفت: انسان نباید فقط عملگرا باشد بلکه باید عملی را دنبال کند که به تقوا نزدیک نماید.حجت الاسلام والمسلمین احمدی پناه گفت: انسان خلیفه خدا در زمین است که میتواند با متجلی نمودن اسما الهی در خود این صفت را معنا ببخشد.
وی در ادامه به اقامه نماز و اهمیت دادن مدیران به نماز جماعت و حمایت سازمان از پیاده روی اربعین سفارش و تاکید نمود.
در ادامه این جلسه  مهندس حاجی مجتهد معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان به همراه مدیران بودجه و سرمایه گذاری خود به بیان گزارش مبسوطی از بودجه سازمان پرداخت.
در پایان جلسه سرکار خانم مهندس مژگان یوسفلی به عنوان مشاور امور بانوان سازمان و ادارات تابعه منصوب و از زحمات سرکار خانم مهندس حلاج نیا تقدیر بعمل آمد.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *