صفحه اصلی / مناطق شهری / جمع آوری بیش از ۵۳۰ مورد تابلو و پارچه نوشته غیرمجاز و نازیبا از سطح منطقه یک
طراحی سایت در مشهد

جمع آوری بیش از ۵۳۰ مورد تابلو و پارچه نوشته غیرمجاز و نازیبا از سطح منطقه یک

رییس اداره خدمات و محیط زیست شهری شهرداری منطقه یک مشهد از جمع آوری بیش از ۵۳۰ مورد تابلو و پارچه نوشته غیرمجاز و نازیبا از سطح این منطقه خبر داد.

وحید زارعی نصب تابلوهای تبلیغاتی نازیبا در سطح منطقه را عامل مهمی برای آلودگی بصری منظر شهری دانست و افزود: به منظور ساماندهی سیمای شهری، اداره خدمات شهری این منطقه اقدام به جمع آوری بیش از ۵۳۰ مورد تابلو و پارچه نوشته غیر مجاز، ناهمگون و نازیبا در طی ۷ماهه نخست سال جاری نموده است.

وی با بیان اینکه سیمای شهری در ایجاد آرامش، نشاط اجتماعی، حفظ و افزایش بهداشت روانی جامعه اهمیت بسیاری دارد، اظهار کرد: جمع‌آوری تابلوهای نازیبا از جمله اقداماتی است که در زیبایی خیابان‌ها و معابر نقش به سزایی دارد.

رییس اداره خدمات و محیط زیست شهری شهرداری منطقه یک تصریح کرد: شهروندان باید در نظر داشته باشند که نصب هرگونه تابلو، علامت تجاری یا تغییر در موارد موجود باید با هماهنگی اداره خدمات شهری و طبق ضوابط و قوانین شهرداری‌ها باشد و در غیر این صورت تابلوهای بدون مجوز که مغایر با آیین‌نامه مقررات مربوطه در حوزه شهرداری نصب شده‌اند؛ جمع آوری خواهند شد.

زارعی قراردادن وسایل در پیاده روها و معابر توسط کسبه و شهروندان را یکی دیگر از موارد ایجاد مزاحمت برای عابرین و نازیبایی منظر شهری دانست و افزود: اخطاریه لازم برای جمع آوری وسایل در پیاده روها برای متخلفین صادر شده است.

وی در ادامه ضمن اشاره به جمع آوری دست فروشان سطح منطقه که خود نیز عاملی برای نازیبایی و نابسامانی چهره شهر محسوب می شوند، اظهار کرد: در همین راستا از ابتدای سال جاری بساط بیش از ۳۵۰ دست فروش از سطح منطقه جمع آوری شده است.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *