صفحه اصلی / نمایندگان مجلس مشهد / رضا شیران خراسانی- نماینده مردم مشهد در مجلس / شیران خراسانی تاکید کرد: نقش صدا و سیما در ایجاد همدلی در شرایط تحریم
طراحی سایت در مشهد

شیران خراسانی تاکید کرد: نقش صدا و سیما در ایجاد همدلی در شرایط تحریم

 عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس همدلی در همه قوا، نهادها و احزاب را در شرایط فعلی و با شروع دور جدید تحریم‌ها ضروری خواند و گفت: باید در شرایط تحریمی از توانمندی‌های داخل و در رأس آن سرمایه بزرگ انسانی به بهترین شکل استفاده کرد.

شیران خراسانی اظهار کرد: همدلی در شرایط تحریم‌ بسیار مهم است و باید در همه قوا، نهادها، افراد و احزاب چنین همدلی به وجود آید.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس افزود:‌ البته ما کشوری توانمند و دارای ثروت‌های بالقوه و بالفعل هستیم که باید توجهات لازم به توانمندی‌های داخلی وجود داشته باشد، در رأس آن سرمایه بزرگ انسانی با انگیزه، باسواد، پشتکار زیاد، پرکار و دارای ویژگی خدمت بی منت است که باید از این ظرفیت‌ها هم به بهترین شکل استفاده کرد.

نماینده مشهد در پایان گفت: افراد مرجع و تاثیرگذار بین مردم در ایجاد این همدلی می‌توانند تاثیرگذار باشند، مشخصا صدا و سیما، مراجع تقلید، آیات عظام، اساتید دانشگاه، هنرمندان و سایر افراد توانمند نیز موثر هستند.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *