پیشنهاد امروز
صفحه اصلی / مدیریت شهری / سازمان فناوری و اطلاعات(فاوا) / به روزترین و دردسترس ترین روش برای خرید شارژ پارکینگ (الیت) خودرو ارایه شد
طراحی سایت در مشهد

به روزترین و دردسترس ترین روش برای خرید شارژ پارکینگ (الیت) خودرو ارایه شد

“محمد جواد رجائیان ” ضمن اعلام این مطلب گفت: ارایه خدمات مختلف به شهروندان و سعی در بهبود کیفیت این خدمات بر بستر فناوری اطلاعات باعث افزایش بهره وری استفاده از این خدمات توسط شهروندان و همچنین رضایت آنان شده و از سویی دیگر عدالت اجتماعی را به ارمغان می آورد.
وی افزود : با راه اندازی امکان شارژ پلاک خودرو در پیام رسان گپ، شهروندان می توانند با استفاده از گوشی همراه به راحتی و در هرساعت از شبانه روز با استفاده از پیام رسان داخلی گپ اقدام به خرید شارژ پارکینگ (الیت) پلاک خودرو نموده و پرداخت الکترونیکی را انجام دهند.
رجائیان در ادامه به نحوه فعال کردن این امکان در پیام رسان گپ اظهارداشت: شهروندان می توانند با شناسه mashhad_ir@سرویس پیشخوان خدمات هوشمند شهرداری مشهد را مشاهده و فعال نمایند. و در ادامه ضمن عضویت در این کانال دو منوی اصلی مدیریت و شارژ پلاک و مشاهده ظرفیت پارکینگ را مشاهده و نسبت به شارژ پلاک اقدام نمایند.
مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد در خاتمه تصریح کرد: امکان مشاهده موجودی شارژ و نمایش ظرفیت پارکینگ های سطح شهر بر روی نقشه به صورت آنلاین جزو ویژگی های این خدمت نوین است.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *