صفحه اصلی / مدیریت شهری / سازمان فردوس ها / معاون سازمان فردوس های مشهد تشریح کرد: ایجاد زیر ساخت های آرامستان هوشمند
طراحی سایت در مشهد

معاون سازمان فردوس های مشهد تشریح کرد: ایجاد زیر ساخت های آرامستان هوشمند

علی تقوی معاون اداری و مالی سازمان فردوس ها به مناسبت روز برنامه‌ریزی و آمار در تشریح عملکرد این معاونت گفت: برنامه ریزی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و در صورت عدم وجود برنامه ریزی امکانات در مسیر درست بکار برده نخواهد شد و دستیابی به اهداف امکانپذیر نمی باشد و یکی از پیش نیازهای اصلی سیاستگذاری و مدیریت در سازمان ها وجود برنامه ریزی صحیح می باشد. می توان با شفافیت سازی ، هوشمند سازی امور و اطلاع رسانی درست و به موقع به شهروندان در کنار برنامه ریزی دقیقتر شاهد چابک سازی سازمان ها باشیم.
وی با اشاره به اهداف سازمان در زمینه هوشمند سازی به برنامه های آرامستان هوشمند اشاره کرد و گفت: یکی از امور در دست اقدام در این زمینه پیاده سازی سیستم رهگیری متوفیات از طریق دستبند های هوشمند است که خانواده متوفی با استفاده از نرم افزار تلفن همراه و وب سایت سازمان می توانند نسبت به رهگیری وضعیت مکانی متوفی قبل از دفن اقدام نمایند.
همچنین راه اندازی سیستم فروش آنلاین قبور از طریق وب سایت سازمان با امکان انتخاب مکان مورد نظر از دیگر برنامه های در حال اجراست و نیز در حال ایجاد زیرساخت های لازم برای قبور شهدا با عنوان رمزینه شهدا می باشیم که با استفاده از نرم افزار های بارکد خوان تلفن همراه میتوان به زندگینامه، وصیت نامه و تصاویر شهدا دست یافت.
وی در خصوص نحوه پاسخگوئی و شیوه های مختلف تکریم ارباب رجوع گفت: با ایجاد زیرساخت های نرم افزاری لازم و ساخت نرم افزار تلفن همراه ، شهروندان در آینده می توانند نقاط قوت و ضعف سازمان را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و راندمان و نحوه خدمات دهی نسبت به قبل را مورد مقایسه قرار دهند.
همچنین نصب نمایشگرهای اطلاع رسانی در محل آرامستان ها با هدف آشنایی با خدمات و تخفیفات مصوب شورای محترم اسلامی شهر مشهد و تسهیلات قابل ارائه به خانواده محترم شهدا، افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی، در دستور کار بوده و در آینده اجرایی خواهد شد.
معاون اداری و مالی سازمان با اشاره به ضرورت آگاهی بخشی و افزایش سطح اطلاعات پرسنل به برگزاری چندین دوره تخصصی و عمومی اشاره داشت و گفت: دوره های مدیریت بحران، امداد و نجات، اطفاء حریق و دوره های مدیریتی عمومی مانند دوره آموزشی نظام آراستگی و مدیریت کیفیت در سازمان اجرا شده است.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *