صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری - شورای پنجم مشهد / رئیس شورای شهر مشهد: از ظرفیت سایر اعضا برای ریاست استفاده شود/تیم داری مدیریت شهری هنوز خواست عمومی نیست
طراحی سایت در مشهد

رئیس شورای شهر مشهد: از ظرفیت سایر اعضا برای ریاست استفاده شود/تیم داری مدیریت شهری هنوز خواست عمومی نیست

محمد رضا حیدری رئیس شورای شهر مشهد در دوره پنجم پس از پایان جلسه سی و دومین شورای شهر در صحن علنی در جمع خبرنگاران در خصوص نظرش در مورد ادامه ریاست بر این نهاد گفت: همچنان بر نظر خودم هستم و امیدوارم از ظرفیت سایر اعضا برای ریاست استفاده شود و این تقاضا را مطرح کرده ام.

به گزارش مشهد تریبون وی افزود: انتخاب شخص بعدی برای ریاست به اجماع جمع بستگی دارد به نظر من همه اعضا این ظرفیت را دارند و امیدوارم اعضا در خصوص خواسته من متقاعد شوند.

رئیس شورای شهر مشهد بیان کرد: در تاریخ ۲۹ مرداد ماه ۹۷ اعضا کمیسیون ها با رای گیری مشخص می شود و ریاست هر کمیسیون توسط اعضا مشخص می گردد.

حیدری در پاسخ به این سوال که اگر اگر همه اعضا بر ریاست شما تاکید داشتند، شما چه واکنشی خواهید داشت، گفت: باید در جلسه دفاع کنم تا نظرم اعمال شود.

وی در خصوص توهین به او در شبکه های اجتماعی گفت: به طور کلی به مجموعه های شناخته شده جواب می دهیم و به مجموعه های شناخته نشده جوابی نمی دهیم زیرا اگر وارد این فرآِند پاسخگویی شویم از کار اصلی خود عقب می مانیم و توهین ها هیچ اثری بر کار ما ندارند و بنده نیز واکنشی نداشته ام، ضمنا آن برادری که آن حرف را زذند با من تماس گرفتند و عذرخواهی کردند و گفته اند که فکر نمی کردند چنین برداشتی بشود و بنده ایشان را نیز به گفت و گو دعوت کردم که آن فرد اعلام کرد در قم هست و زمانی که به مشهد بیاید برای گفت و گو خواهد آمد.

حیدری در خصوص خرید تیم پدیده توسط مدیریت شهری مشهد گفت: همچنان اعلام می کنیم مدیریت شهری تمایلی به خرید و تیم داری ندارد و صاحبان صنایع و بخش خصیوصی در این بخش باید ورود کنند و شهرداری همچون گذشته در حد بضاعت کمک می کند.

وی افزود: در خصوص خرید این تیم هنوز این امر تبدیل به یک خواست عمومی و الزام آور نشده است ضمن آنکه فرض پرداخت هزینه ها توسط شهرداری و نپذیرفتن مدیریت تیم را هم رد می کنیم زیرا اگر هزینه را بدهیم مدیریت را هم می پذیریم.

رئیس شورای شهر مشهد بیان کرد: نگاه حمایتی ما شامل سیاه جامگان هم خواهد شد.

سید شایان حسینی راد

 

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *