به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : سه شنبه 23 مرداد 1397
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

حمله رسانه ای رییس شورای پنجم به شورای چهارم

کد خبر: 27166 - 14 مرداد, 1397

مشهد تریبون: صبح امروز نشست خبری محمد رضا حیدری رئیس شورای پنجم مشهد با دعوت گزینشی رسانه ها در خصوص عملکرد یک ساله این شورا برگزار گردید.

در این جلسه حیدری با گریزهای های فراوان به عملکرد شورای چهارم و نبش قبر مسائل گذشته به نوعی استراتژی هشدار دادن را در خصوص تیم قبلی شورای شهر پیش گرفت. پرداخت های تعجب آور دوره پیش، سفرهای خارجی غیرقانونی، ابهام در رویداد مشهد دوست داشتنی، سرمایه گذاری کم در دوره پیشین مدیریت شهری و … از مواردی بود که حیدری نسبت به شورای چهارم و مدیریت گذشته شهری بیان کرد.

حیدری بیان کرد:یکی از موضوعات اساسی ما موضع ضد فساد است و همین رویکرد باعث برخی تخریب ها توسط کانالهای بی نام و نشان است.

وی افزود: ما به خاطر جلوگیری از نا امیدی گزارش نهادهای نظارتی و تخلفات اقتصادی را منتشر نمی کنیم و بنا نداریم به فضای نا امیدی چیزی بیفزاییم.
حیدری گفت: نوع پرداختها در برخی موارد در شورای قبل تعجب آور بود.

رئیس شورای شهر مشهد ادامه داد: هشدار می دهیم به آنهایی که علی رغم نجابت ما داده های مخدوش را در جامعه منتشر می کنند که این کار شایسته نیست.

حیدری بیان کرد: اگر مدیرانی در دوره قبل پول اضافه دریافت کرده اند با کمک نهادهای نظارتی با تک تک آنها وارد گفتگو شده ایم تا مبالغ برگردد.

رئیس شورای شهر مشهد در دوره پنجم ضمن بیان اینکه برخی سفرهای خارجی در دوره قبل غیرقانونی بوده و بررسی کردیم اگر مدیریت شهری متضرر شده است باید استیفا شود، گفت: اما دلیلی نمیبینم فعلا این موارد را رسانه ای کنیم.

حیدری ادامه داد: برخی هزینه های مشهد دوست داشتنی مستقیم از سازمان فرهنگی بوده و برخی دیگر هم در بین شهرداری مناطق پخش شده است و لذا داده دقیقی وجود ندارد و میتواند از مصادیق تفحص در عملکرد گذشته شهرداری باشد.

محمدرضا حیدری اذعان داشت: در دوره گذشته مدیریت شهری، تمایل برای سرمایه گذاری و مشارکت در حوزه شهری بسیار کم بود.

رییس شورای شهر مشهد تصریح کرد: جبهه اصولگرای شهر با محوریت پیروان خط امام و رهبری برای ما قابل احترام هستند و با آنها مشکلی نداریم، آنانکه با نیت سیاسی به دنبال تخریب شورای فعلی هستند برخی بازماندگان از انتخابات اند و مقید به اصولی اخلاقی نیستند.

وی افزود: اینگونه رقیبان دستشان خالی است که اعمال سخیفی انجام می دهند. با منفعت گرایی سیاسی به دنبال تخریب هستند و نیت اصلاح ندارند.

 

 

 

مطالب بيشتر

بدون نظر