به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : سه شنبه 23 مرداد 1397
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

این قسمت: تقی زاده خامسی سلبریتی می شود

کد خبر: 27156 - 12 مرداد, 1397

مشهد تریبون: تقی زاده خامسی شهرداری باتجربه و متخصص است. بومی و آشنا به مسائل مشهد که همه اینها بر انتخاب او توسط شورای پنجم صحه می گذارد. اما در حدود 1 سال عمر مدیر یتی اش در شهرداری مشهد عملکردش با انتقاداتی نیز مواجه بوده است. اخیرا تقی زاده خامسی در بخش روابط عمومی و رسانه ای دچار یک تبلغات پروپاگاندا در فرم و ظاهر شده و برای خیلی ها هدفمند بودن این رویه تبلیعاتی ایجاد شبهه کرده است.

ایپزود اول: برای شهردار مشهد در تاریخ 3 مرداد ماه مصاحبه با شبکه های بین الملی در دفترش تدارک دیده می شود. سپس در روز 4 مرداد او با بی اهمیتی به رسانه های استانی و محلی با رسانه های ملی جلسه برگزار می کند. همچنین در همان روز تصاویری از وی با بازیکنان تیم فوتبال پدیده و برانکو مربی سرشناس در حاشیه یک بازی در لیگ برتر توسط روابط عمومی متبوعش منتشر می گردد . در تاریخ 8 مرداد ماه جلسه اش با وزیر خارجه و در تاریخ 10 مرداد نشست او با آیت الله مکارم شیرازی و انتشار تصاویری بسته و دو نفره انتشار می یابد.

اخیرا در جلسه با تاج رئیس فدراسیون از احتمال خریداری تیم پدیده صحبت می کند و حتی نام تیم را هم پیشنهاد می کند.همچنین حمایت او از تیم پدیده موجب می شود تا یحیی گل محمدی به عنوان یک شخصیت ملی در حوزه ورزش اسم او را با تقدیر و تشکر در مقابل رسانه ها به زبان بیاورد. در کنار اینها  صفحه اول برخی روزنامه های حزبی به شهردار مشهد اختصاص پیدا می کند.

اپیزود دوم:واژه سلبریتی به چه معنا است؟ ستاره یا سلبریتی(به انگلیسی: Celebrity) به شخصی اطلاق می‌شود که معمولاً در یکی از زمینه های هنری، سیاسی، ورزشی و …  در یک جامعه یا فرهنگ عامه دارای سرشناسی و محبوبیت باشد. چنین شخصی به راحتی از طریق مردم به ویژه قشر جوان قابل شناسایی است و به رسمیت شناخته می‌شود.

 

ایپیزود سوم: در تاریخ 2 مرداد ماه 97 مجلس شورای اسلامی با اصلاحیه قانون منع به کارگیری بازنشستگان موجب شد تا نیروهای بازنشسته زیادی همچون استانداران و شهرداران در صورت تایید شورای نگهبان با پست های خود خداحافظی کنند. از طرفی به گوش می رسد که اصلاح طلبان در خصوص انتخابات مجلس سال آینده در حال برنامه ریزی هستند و از نام تقی زاده خامسی به عنوان یکی از گزینه های سرلیست اصلاحات در مشهد گمانه زنی های زیادی به گوش می رسد.

اپیزود چهارم: چند روز پیش شهردار مشهد در مراسمی در شهرداری مشهد اعتراف کرد که ارتباط شهرداری با مردم ضعیف است و باید کاری کرد. این سخن درست 6 ماه پس از انتصاب فرهادی نیا به عنوان روابط عمومی شهرداری مشهد بود.

ایپزود پنجم:

چندی پیش مجید یاسر بازیگر و مجری در مصاحبه ای گفته بود که برای من اگر سلبریتی شدن هدف باشد رسیدن به آن کلاً 6 ماه به طول می انجامد.

مطالب بيشتر

بدون نظر