به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : سه شنبه 23 مرداد 1397
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

تصمیم عاقلانه جناب شهردار در مورد خرید پدیده

کد خبر: 27146 - 10 مرداد, 1397

مشهد ترییون: امروز عصر پس از کش و قوس های فراوان شهردار مشهد از طریق صفحه خود در یکی از شبکه های اجتماعی اعلام کرد که بدهی باشگاه پدیده را پرداخت کرده اما خرید سهام این باشگاه نیاز به همفکری و مشورت دارد.

این تصمیم شهردار در حالی اعلام شد که گمانه زنی ها از انتقال قریب الوقوع امتیاز این باشگاه به شهرداری مشهد داشت.

در این زمینه محمد رضا حیدری رئیس شورای شهر مشهد در جمع خبرنگاران بیان کرده بود که شهرداری برای این امر مسیر لایحه و کسب اجازه از شورا را می تواند طی کند.

البته حسینی پویا رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر مشهد  در گفت و گو با مشهد تریبون ضمن بیان اینکه کلیت اعضای شورای شهر موافق خرید امتیاز این تیم هستند، بیان کرد: در صورتی که مبلغ معامله کمتر از حد نصاب باشد شهردار خودش می تواند اقدام کند و نیاز به موافقت رسمی شورا نیست.

بر اساس اطلاعات خبرنگار ما سقف اختیارات شهردار مشهد 10 میلیارد تومان است و بیش از این را باید شورای شهر مصوبه بگذارند ضمن آنکه در حال حاضر قیمت تفاهم شده مشخص نیست.

به هر حال حضور شهرداری مشهد در ورزش حرفه ای قطعا بهتر است با کار کارشناسی و بررسی یک لایحه در شورای شهر باشد تا فرداروز اگر تقی زاده نیز شهردار مشهد نبود، شخص بعدی به دلیل مصوبه شورا حمایت های خود را ادامه دهد.

همچنین شورای شهر مشهد می تواند با رویکردی عادلانه نسبت به تمامی ورزش ها برای تیم های مختلف سطحوح حمایتی مشخصی را معین نماید تا در آینده سایر باشگاه ها به این امر معترض نشوند.

به هر حال تدبیر و تامل تقی زاده خامسی در این مقطع و عدم تصمیم گیری عجولانه و احساسی از جانب این مدیر شایسته تقدیر است.

مطالب بيشتر

بدون نظر