صفحه اصلی / آن 15 نفر: انتخابات شورای پنجم شهر مشهد / چرا روابط عمومی شهرداری برای شهردار مشهد نشست خبری برگزار نمی کند؟/آیا وقت پاسخگویی نرسیده است؟
طراحی سایت در مشهد

چرا روابط عمومی شهرداری برای شهردار مشهد نشست خبری برگزار نمی کند؟/آیا وقت پاسخگویی نرسیده است؟

مشهد تریبون: شهردار مشهد قبل از شروع به کار رسمی خود یک نشست خبری در دبیرستان حکیم نظامی گذاشت اما پس از گذشت حدودا ۱ سال همچنان اصحاب رسانه منتظر برگزاری نشست رسمی شهردار و پرسیدن سوالات خود هستند.

همین امروز بود که نشست خبری افشانی شهردار تهران که مدت کمی است سکان هدایت پایتخت را بر عهده گرفته برگزار شد اما تقی زاده خامسی همچنان این نشست را برگزار نکرده است.

البته در این بین در آذرماه پارسال یک نشست خبری مشترک بین شهرداران کلانشهرها برگزار شد که ربطی به عملکرد شهرداری مشهد نداشت و در خصوص همکاری های کلانشهرها با حضور شهرداران چند کلانشهر بود.

عدم پاسخگویی روابط عمومی به ابهامات مطرح شده در رسانه های استانی و محلی و برگزاری نشست با رسانه های ملی در حالی که آن افراد از وضعیت کاری شما بی اطلاع بوده اند نه تنها هنر نیست بلکه نوعی فرافکنی و فرار به جلو در پاسخگویی است.

البته مدیریت روابط عمومی شهرداری مشهد باید این بستر را فراهم کند اما ظاهرا این روزها آقای مدیر سعی می کند بیشتر از اصحاب فرهنگ و سینما تقدیر کند تا به وظایف ذاتی خود که همانا پاسخگویی به اصحاب رسانه است، بپردازد.

به هر حال اینبار سکوت علامت رضایت نیست و شهردار مشهد باید سکوت خود را بشکند و به سوالات و ابهامات بی شماری در خصوص عملکرد ۱ ساله خود پاسخ دهد.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *