به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : یکشنبه 31 تیر 1397
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

آل شیخ: نمایشگاه ها اولین نقطه ای هستند که در فضای تحریم ها آسیب می بینند

کد خبر: 26993 - 3 تیر, 1397

شهریار آل شیخ گفت: بعد از برجام نمایشگاه ها در کشور دچار مشکل شدند، نمایشگاه ها به عنوان ویترین اقتصاد کشور متاثر از فضای تحریم ها اولین نقطه ای هستند که آسیب می بینند و حضور شرکت ها و نمایندگی ها کاهش می یابد.
وی افزود: نمایشگاه ساختمان همواره رویداد پرقدرتی بوده و در حال حاضر بیست و یکمین دوره در حال برگزاری است و مهمترین نمایشگاه شهر مشهد می باشد.
معاون برنامه ریزی شهرداری مشهد ادامه داد: این نمایشگاه همیشه بزرگ برگزار شده و امسال هم به طور کامل فضای نمایشگاهی را پر کرده است.
آل شیخ بیان کرد: نمایشگاه خوب بر خلاف بازار نمایشگاهی است که شرکت های خارجی در آن بیشتر باشند و ما به دنبال تبادل اطلاعات و تولید مشترک هستیم که بتوانیم تولید در ایران داشته باشیم.
وی خاطر نشان کرد: در بازار انتظار هست که کالای ایرانی ببنیم اما در نمایشگاه باید بهترین ها حضور داشته باشند و بتوانیم مقایسه کنیم زیرا فلسفه نمایشگاه ها ارائه نوآوری است و به طور کلی عدم شرکت شرکت های خارجی در نمایشگاه ها را خوب ارزیابی نمی کنیم.
آل شیخ اذعان داشت: شهرداری در جهت ایجاد رونق کسب و کار از نمایشگاه بین المللی مشهد حمایت می کند و این امر به دلیل اقتصاد شهری و تاثیر مثبت روی اقتصاد شهر است.

مطالب بيشتر

بدون نظر