صفحه اصلی / پانزدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد / گزارش مشهد تریبون از روز دوم جشنواره فیلم فجر مشهد: رکورد تاخیر پخش فیلم در جشنواره شکسته شد
طراحی سایت در مشهد

گزارش مشهد تریبون از روز دوم جشنواره فیلم فجر مشهد: رکورد تاخیر پخش فیلم در جشنواره شکسته شد

امروز ۱۴ بهمن ماه روز دوم جشنواره فیلم فجر مشهد در دوره پانزدهم سپری شد.

روز دوم همراه بود با فعال شدن سینماهای آفریقا و هویزه در جریان جشنواره اما تمرکزها به دلیل اکران دو فیلم مهم “مصادره” و “مغزهای زنگ زده کوچک” در سینما اطلس به این مجموعه بود.

رضا عطاران حدود ساعت ۱۸ وارد پردیس اطلس شد و قرار بود فیلم مصادره با حضور او در ساعت ۱۸:۳۰ اکران شود اما این فیلم در ساعت ۱۹:۴۰ دقیقه اکران گردید که این امر موجب اعتراض شدید حضار در سالن گردید و مسئولان سینما بارها به خاطراین تاخیر عذرخواهی کردند.

اما تاخیر حدودا ۷۰ دقیقه ای در اکران فیلم یک رکورد بی نظیر است و مسئولان امر می توانند برای مدت ها آن را دور از دست ها نگه دارند.

رضا عطاران نیز در دو سالنی که فیلم را پخش می کرد حضور پیدا کرد و سعی کرد تا با گفت و گو با مردم این زمان را برای  مردم پر کند اما تاخیر بیش از حدی بود که به این روش ها جبران شود.

به هر حال فیلم مصادره اکران شد و مورد توجه حضار قرار گرفت. طبیعی بود که با توجه به تاخیر در اکران فیلم اول، فیلم دوم که “مغزهای کوچک زنگ زده” به کارگردانی هومن سیدی باشد هم با تاخیر اکران شود و این امر موجب نارضایتی عده ای شد که برای سانس ۱۰:۳۰ سینما هویزه بلیت فیلم “تنگه ابوغریب” را گرفته بودند زیرا عملا دیگر به آن فیلم نمی رسیدند و کسی پاسخگوی هزینه پرداختی آنها نبود.

نبود دستگاه دریافت کننده کد و بی نظمی در بخش بلیت فروشی در پردیس اطلس مشهود بود و برخی از افرادی که سایت سینما تیکت به آنها اجازه انتخاب صندلی نداده بود برای دریافت جایگاه خود و اجازه ورود با مشکلاتی مواجه بودند.

در نهایت نیز برای فیلم مصادره سانس فوق العاده آخرشب در نظر گرفته شد و مشتاقان به سینما در پردیس اطلس حضور داشتند.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *