به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : چهارشنبه 4 مهر 1397
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

چرا اول اطلس؟ بلیت های سینما اطلس تمام شد؛ فروش هویزه و آفریقا همچنان آغاز نشده است

کد خبر: 26957 - 12 بهمن, 1396

جشنواره پانزدهم فیلم فجر مشهد از فردا با افتتاحیه در مجموعه اطلس آغاز خواهد شد.

یه گزارش مشهد تریبون تاکنون سایت سینما تیکت تنها برای سینما اطلس امکان خرید را بلیت های فیلم های جشنواره را باز کرده است و همچنان مخاطبین جشنواره در مشهد نتوانستند فیلم هایی که قرار است در پردیس هویزه و آفریقا اکران شوند را بخرند.

با توجه به مطلب فوق این سوال در اذهان ایجاد شده که چرا تنها تاکنون این امکان برای پردیس اطلس فراهم شده و چرا آغاز فروش اینترنتی سینما اطلس بری جشنواره بدون اطلاع قبلی و هماهنگی صورت گرفته است.

همه این اتفاقات به همراه سایر تصمیمات در جشنواره این نتیجه گیری را به برخی از اذهان خطور کرده است که این سیاستی از پیش تعیین شده بود تا اینکه ابتدا فروش اطلس تضمین شود و پس از آن پردیس های هویزه و آفریقا برای فروش بلیت اینترنتی در نوبت قرار گیرند.

همچنین شنیده ها حاکی است ممکن است برحی از فیلم های پرطرفدار مانند بمب و چهارراه استانبول که طبق برنامه قرار است  تنها در اطلس اکران شود با توجه به اعتراضات مردمی و خبرنگاران شاید در پردیس هویزه هم اکران شود و زودتر آغاز شدن فروش بلیت های اطلس شاید به این دلیل باشد که ظرفیت مازاد خواستار بلیت به هویزه و آفریقا مراجعه کنند و از پیش اطلس فروشش تضمین باشد.

به هر حال طبق گفته دبیر جشنواره در نشست خبری مجموعه اطلس هزینه کرده و تعدادی از فیلم ها را برای خودش آورده است.

اخبار جشنواره پانزدهم با مشهد تریبون

مطالب بيشتر

بدون نظر