به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : سه شنبه 23 مرداد 1397
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

سرپرست خانه هنرمندان مشهد بیان کرد: تعامل هنرمندان و مسئولان موجب بهبود کیفیت زندگی شهری

کد خبر: 26883 - 11 آذر, 1396

سرپرست خانه هنرمندان شهرداری مشهد تاکید کرد: هیچ ظرفیت هنری در مدیریت شهری حذف نخواهد شد.
مصطفی حسن‌زاده با بیان اینکه این مرکز باید امکانات و ظرفیت‌های خود را در اختیار هنرمندان قرار دهد، اظهارکرد: همکاری متقابل هنرمندان و مسئولان شهری می‌تواند به بهبود فضای شهر و کیفیت زندگی شهری در مشهد کمک کند و مسئولان از همه ظرفیت‌های هنری در مشهد بهره‌مند خواهند شد.
وی با تاکید بر اینکه باید فرصت‌هایی برای استفاده همه هنرمندان از این ظرفیت‌ها ایجاد کنیم، افزود: ممکن است رویکردها و نگاه‌های متفاوت شده باشد اما ظرفیت هنرمندان در هر رشته‌ای که بتواند به خدمت شهر بیاید و در فضای شهر تأثیرگذار باشد، حتما مورد دغدغه مسئولان شهر است.
حسن‌زاده ادامه داد: از طرف دیگر هنرمندان هم باید شهر را رصد کنند و ظرفیت‌های هنری را در سطح شهر ببینند و به ما پیشنهادهای خود را ارائه دهند.


وی با بیان اینکه رویکرد شورای شهر در دوره جدید نگاه عام به مردم و اثرگذاری مردم است، افزود: این رویکرد در سلسله مراتب شهرداری هم همین خواهد بود تا در همه بخش‌های مدیریتی شهر از نظر مردم استفاده شود.
سرپرست خانه هنرمندان شهرداری مشهد تأکید کرد: هنرمندان در رشته‌های مختلف همیشه خود را اثبات کرده‌اند و حداقل در مشهد هنرمندان و استادان هنری در عرصه‌های مختلف حضور خود را نشان داده‌اند و حالا نوبت مسئولان است که بتوانند از این توان و ظرفیت استفاده کنند و برای آن برنامه‌ریزی داشته باشند.
وی با بیان اینکه امیدواریم این خدمات متقابل هنرمندان و مسئولان شهری بیشتر از دوره‌های قبل باشد، افزود: این همکاری متقابل می‌تواند به بهبود فضای شهر و کیفیت زندگی شهری در مشهد کمک کند.

مطالب بيشتر

بدون نظر