به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : پنج شنبه 23 آذر 1396
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

شهردار اصلاح طلب آمد:شهرداری مشهد نیازمند اصلاحات اساسی

کد خبر: 26827 - 25 شهریور, 1396

مشهد تریبون: امروز خبر امضاء شدن حکم تقی زاده خامسی شهردار مشهد توسط وزیر کشور رسانه ای شد.

خامسی پیش از این گفته بود که “اصلاح طلبم” اماآنچه که امروز مهم تر از اصلاح طلبی سیاسی است، ایجاد اصلاحات در مجموعه شهرداری مشهد است.

نهادی که در اعطا مجوزها، انظباط مالی، جذب نیرو، تقسیم پیمان ها، مناسبات بین المللی، تنظیم اصول در برخورد با افکار عمومی، جذب درآمدهای پایدار و … نیازمند اصلاحات اساسی است.

مگر اصلاح طلبی چیست ؟ چندی پیش مقام معظم رهبری بیان کرده بودند که : ((ما باید روش‌ها را اصلاح کنیم. در روش‌ها اشتباه و نقص وجود دارد. گاهی به مرحله‌یی می‌رسیم که امروز دیگر جواب نمی‌دهد؛ باید مرحله‌ی دیگری را شروع کنیم. حفظ اصول و اصلاح روش‌ها، معنای اصلاح‌طلبی است.))

حال امید می رود تا تقی زاده خامسی به عنوان یک اصلاح طلب روش های معیوب و غیرکارآمد را نهاد مدیریت شهری مشهد اصلاح نماید و در این مسیر مهم نیست که از چه نیروهایی استفاده می کند. بلکه مهم موفقیت وی و توسعه یافتگی مشهد است. حال میزان استفاده از نیروهای اصلاح طلبی یا اصولگرا به معنا سیاسی آن بر عهده اوست و نباید بابت هر انتخابی برخی ناراحت شده و سعی کنند تا اهداف خود را از طریف فشار و تشویش اذهان انجام دهند.

ما شهردار اصلاح طلب را برای اصلاحات در شهرداری مشهد می خواهیم و امید داریم که هرچه فرآیند مدیریتی شهر به دور از فضاهای سیاسی مدیریت شود این مهم به تحقق خود نزدیک تر می شود.

مطالب بيشتر

بدون نظر