به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : یکشنبه 1 مرداد 1396
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

دلنوشته یک شهروند مشهدی در خصوص شکست اعضای شورای چهارم:نه می دانستند و نه می توانستند!

کد خبر: 26780 - 1 خرداد, 1396

یک شهروند مشهدی که نخواست نامش فاش شود، در خصوص نتایج انتخابات شورای پنجم مشهد دلنوشته ای را در اختیار مشهد تریبون قرار داده که متن آن در زیر آمده است.
اکنون وقت آن فرا رسیده که با خود رو راست باشیم و برای هر کس و هر چیز که توجیهی داریم، لااقل به خود دروغ نگوییم و آینه مشکنیم .
وضع موجود و نتیجه حاصل شده از انتخابات اخیر در شهر مشهد، هیچ چیز نیست جز برآیند افکار ، گفتار واعمال جریانی که نه می دانند و نه می توانند و نه می خواهند این را بفهمند که نمی دانند و نمی توانند.
مردم مشهد نیز چهارسال به نظاره نشستند و از منظر ذی نفع، ذی صلاحان مد نظر خود را برگزیدند.
وقتی دوستان تندرو تصور کردند که فعال مایشاء شهر هستند و خود را حاکم ما یرید دانستند ،به خود اغفالی روی آوردند.
البته این طیف در شش ماهه اخیر اندکی به خود آمد و هر چه به آستانه انتخابات نزدیک تر می شدند، رگه هایی از واقع بینی در برخی رویکردها را در دستور کار قرار دادند. از جمله این موارد ، بکار گیری برخی نخبگان و افراد متخصص در شش ماهه پایانی و سپردن بعضی امور اجرایی به صاحب نظران و افراد متخصص برای جبران عقب ماندگی ها، که این اش به نظر هدیتی نه چنان کم بها بود که خاک و سنگ را بشاید.
و شد آنچه نباید میشد
مردم مشهد برای جلوگیری از هرگونه تفسیر و تعبیر به جناح و افرادی رای آری دادند که گویی قبل از آری گفتن به ایشان، یک فریاد نه بی پایان به طیف حاکم بر شهر و شورای تند روی چهارم بود .
هرچند که این تصمیم نیز عاری از عوارض نخواهد بود و تبعات آن در کوتاه مدت و بلند مدت برای شهر مشهد نمایان و ملموس خواهد بود، لیکن واقعیتی غیر قابل انکار و حقیقتی غیر قابل کتمان رقم خورد.
به هر روی نتیجه حاصل شده در انتخابات اخیر هیچ نیست جز برآینده افکار ، گفتار و اعمال گروهی که نه میدانستند و نه میتوانستند و از همه مهم تر اینکه نمیخواستند این دو حقیقت محض را بپذیرند و مردم مشهد نیز با رای خود چه نیکو پاسخ دادند و جای هیچ گونه تفسیر و تعبیری باقی نگذاشتند.

مطالب بيشتر
  1. وقتی یکی از کارکنان امور اداری درخصوص درخواستهای مکرر تعدادی از کارکنان معاونت فرهنگی شهرداری اینطور پاسخ می دهد که در هیچ مقطعی اینقدر درخواست خروجی ازمعاونت فرهنگی وهمچنین عدم متقاضی در ورود به معاونت فرهنگی نداشتیم ناشی از نگاه مسئولین فعلیست که بدنه کارشناسی سابق را فاقد صلاحیت وتقسیم نیروها به خودی و غیر خودی می دانندهر چند مطابق نوشتار متن در این اواخر کمی ملاطفت به خرج میدادند اما چه سود که عمر دارد به پایان می رسد .. بطور مثال دو تا از مدیریتهای تخصصی کلا پوست اندازی کردند ومدیرای تازه کارشون عذرنیروهای قدیمیشونو خواستن وبه کل ترکیب کارشناساشون هم عوض شد ونیروهای باسابقه قبلی جایشان را به دوستان تازه وارد دادند.

    دیدگاه توسط ناشناس درتاريخ 10 خرداد, 1396 10 خرداد, 1396 12:00 ب.ظ