صفحه اصلی / آن 15 نفر: انتخابات شورای پنجم شهر مشهد / شهردار آینده مشهد چه کسی باشد؟ پیشنهادی دیگر از مخاطبین؛ خلیل راحتی قوچانی
طراحی سایت در مشهد

شهردار آینده مشهد چه کسی باشد؟ پیشنهادی دیگر از مخاطبین؛ خلیل راحتی قوچانی

همانطور که پیشتر اعلام شد، مشهد تریبون قصد دارد تا پیشنهادات شهروندان مشهد در خصوص شهردار آینده مشهد را منتشر نماید. (اینجا)

از این رور افرادی که بیشترین پیشنهادات را به خودشان اختصاص دهند، به نوبت رزومه آنها به عنوان فرد پیشنهاد شونده منتشر می شود.

یکی از افرادی که پس از فراخوان، پیشنهادهای زیادی رو به خود اختصاص داد، خلیل راحتی قوچانی بود.

راحتی کارشناسی مهندسی عمران دارد و دوره کارشناسی ارشد سازه خود را به پایان رسانده است.

در اوایل فعالیت حرفه ای، راحتی به عنوان کارشناس شهرسازی در سازمان مرکز شهرسازی خراسان فعالیتش را آغاز کرد و حدود ۴ سال در این حوزه به فعالیت پرداخت. راحتی سپس به یک باره از سیستم دولتی و اداری فاصله گرفت و وارد بخش خصوصی در حوزه شهرسازی شد. بعد از مدتی حکم مدیریت سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد را دریافت کرد. در زمان مدیریت او در این حوزه، طرح محدودیت ترافیکی برای اولین بار در شهر مشهد به اجرا درآمد. سپس شهردار منطقه یک شهرداری مشهد شد. او همچنین حدود یک هفته بر صندلی مدیریت شهرداری منطقه ۷ مشهد نیز تکیه زد و سپس با دعوت دکتر قالیباف به شهرداری منطقه ۱۳ تهران رفت.

راحتی همچنین در شهرداری تهران سابقه عضویت در هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران را به کارنامه خود اضافه کرد و در سال ۹۴ به عنوان قئم مقام سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور منصوب گردید و همچنان در این سمت فعالیت می نماید.

همچنین مشاور وزیر در شهرداریها و پروژه های عمرانی وزارت کشور، ریاست مجمع اتحادیه حمل و نقل همگانی، ریاست مجمع اتحادیه تاکسیرانی کشور، ریاست مجمع اتوبوسرانی کشور، عضو مجمع اتحادیه حمل و نقل ریلی کشور، عضو مجمع اتحادیه پایانه های کشور، نماینده وزارت کشور در کمیسیون های ماده ۱۰۰، عضو شورای سیاستگذاری تدوین و اصلاح لایحه مدیریت شهری و مسئول طراحی و راهبری ساختمان مرکز فرماندهی مدیریت بحران کشور از سایر سوابق خلیل راحتی قوچانی می باشد.

وی همچنین عضو مدعو سازمان اجتماعی کشور، عضو مدعو شورای عالی ترافیک کشور و عضو شورای سیاستگذاری پایدار سازی شهرها است.

۲ سال فعالیت در حوزه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در خصوص زیر ساخت ها و مطالعات مفهومی تهران،انجام پروژه های پانوراما حماسه خرمشهر، باغ کتاب، خانه موزه عزت الله انتظامی، موزه سیمین دانشور و جلال آل احمد و طراحی مساجد شاخص تهران از سایر سوابق وی می باشد.

گفتنی است معرفی نامزدهای پیشنهادی شهروندان به منزله حمایت مشهد تریبون از آنها نیست و این معرفی برای تمامی افراد خواهد بود.

شما می توانید پیشنهادات خود را برای سکاندار آینده مدیریت شهری مشهد به آدرس الکترونیکی mashhadtribune@gmail.com یا به ادمین کانال تلگرام مشهد تریبون ارسال نمایید.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *