صفحه اصلی / آن 15 نفر: انتخابات شورای پنجم شهر مشهد / بصیری پور: شورای شهر باید در برابر همه امور مردم شهر پاسخگو باشد
طراحی سایت در مشهد

بصیری پور: شورای شهر باید در برابر همه امور مردم شهر پاسخگو باشد

 غلامرضا بصیری پور رییس شورای اسلامی استان خراسان رضوی در همایش روز ملی شوراها ضمن گرامی داشت یاد و خاطره همه شهدا اذعان کرد:وظایف شورای چهارم همچنان تا شروع کار شورای پنجم باقی است و باید تا آخرین لحظه دغدغه کمک به مردم به خصوص محرومین را داشته باشیم.
وی بابیان این پرسش که آیا شوراهای اسلامی در سراسر کشور به جایگاه خود رسیده اند، اذعان کرد:متاسفانه تاکنون شوراها بخصوص شورای عالی استانها به جایگاه خود نرسیده است و ضعف های بسیاری در این راستا وجود دارد.
بصیری پور با بیان اینکه استواری پایه های نظام بر اساس رای مردم است، تاکید کرد: مقام معظم رهبری تاکید فرمودند نگاه نامزدها باید به داخل و به ملت باشد و نه به خارج مرزها، هرچه ملت همانند سالهای گذشته به پای صندوق های رای بروند این نشانه مشارکت بیشتر مردم و مشتی دیگر بر دهان بدخواهان نظام و انقلاب می باشد و این حضور پر رنگ مردم بار دیگر دشمنان را مایوس می کند.
بصیری پور خاطر نشان کرد: نگاه شورای نگهبان، مجلس و دولت در بحث شوراها و خدمات شورایی و شرح وظایف آنان بسیار مهم می باشد که اگر با همین نگاه بخواهیم پیش برویم متاسفانه شوراییان نمی توانند به صورت کامل به تمام خواسته های مردم عمل کنند.
وی با بیان اینکه نگاه مردم به شوراها نگاه شورای شهرداری است، یاد آورشد: براساس اصول هفتم و یکصدم تا یکصد و چهارم قانون اساسی و دیگر قوانین جاری کشور شورای شهر، شورای شهرداری نیست بلکه شورای اسلامی شهر است و به اعتقاد بنده در برابر همه امور مردم شهر، ما مسئول هستیم، من شورای شهر را پاسخگوی همه مشکلات شهروندان میدانم نه صرفا امور شهرداری ها.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *