به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : یکشنبه 1 مرداد 1396
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

ما رای داریم، شما ندارید!/تاکتیک برخی از جریان ها برای انتخابات شورای پنجم مشهد

کد خبر: 26515 - 28 فروردین, 1396

برخی افراد در جریان اعتدالی اصولگرا بدون هیچگونه بررسی علمی به دنبال القا این واقعیت به افکار عمومی هستند که اصلاح طلبان در شهر مشهد رای ندارند.آنها سیاسی بودن نامزدهای جریان اصلاحات، نداشتن تخصص مدیریت شهری و همچنین نداشتن سبد رای را مرتب به طرق مختلف مطرح می کنند و حتی ادعا دارند که اصلاح طلبان این موضوع را فهمیده اند و به دنبال ائتلاف با اعتدالیون اصولگرا هستند.

از طرفی برخی از اصلاح طلبان نیز به دنبال القا این امر هستند که لیست امثال سید محمد پژمان حالا با هر اسمی که می خواهد باشد از “نجات” تا “وفاق” رای ندارد و این اصلاح طلبان هستند که همچون انتخابات مجلس میتوانند آرای خوبی بیاورند.

به هر حال اینگونه ادعاها تنها به دلیل ترساندن طرف مقابل و سهم خواهی بیشتر برای ائتلاف احتمالی است تا هر جریان بتواند شهردار مورد نظر خود را معرفی نماید. لذا طرح چنین اخبار و گزارش هایی با این مضمون در فضای مجازی بدون پشتوانه کار تحقیقی و تنها با خط دهی های سیاسی صورت می گیرد.

برخی افراد در این دو جریان دورادور به یکدیگر پیام می دهند که می توانند با هم ائتلاف کنند اما وقتی به نزدیکی یکدیگر می رسند، قد خود را بلند تر از طرف مقابل می بینند، شاید هر دو جریان باید عینک نزدیک بین خود را بر چشم ها بگذارند.

بازنشر مطالب مشهد تریبون تنها با ذکر منبع مجاز است.

545

مطالب بيشتر

بدون نظر