صفحه اصلی / آن 15 نفر: انتخابات شورای پنجم شهر مشهد / رای اول انتخابات شورای چهارم مشهد: حداقل باید ۵ نفر از ۱۵ عضو شورای شهر از بانوان باشند
طراحی سایت در مشهد

رای اول انتخابات شورای چهارم مشهد: حداقل باید ۵ نفر از ۱۵ عضو شورای شهر از بانوان باشند

غلامرضا بصیری پور رئیس شورای استان خراسان رضوی ضمن تبریک ایام نوروز به همشهریان مشهدی در گفت و گو با مشهد تریبون گفت:  بنا بر تجربه ای که دارم اعلام می کنم که ترکیب شورای شهر مشهد در دوره پنجم به هیچ وجه قابل پیش بینی نیست و هیچ گاه ترکیب شوراها ثابت نمانده است.

وی افزود: احتمال دارد همین ترکیب روی کار بماند و یا ممکن است رقبای این گروه رای بیاورند یا احتمال دارد که ترکیبی از این ۲ روی کار بیایند که محتمل ترین حالت است ولی هیچ قطعیتی در خصوص ترکیب شورای پنجم وجود ندارد.

عضو شورای شهر مشهد بیان کرد: در مقابل این دو گروه موجود یعنی اصلاح طلبان و اصولگرایان، ممکن است افرادی که در تکاپوی تهیه  لیست هایی تحت عنوان های متفاوتی مثل جبهه نجات مشهد هستند بتوانند قطب سوم انتخابات بشوند ولی بازهم با قطعیت نمی توان گفت که اینچنین می شود یا خیر.

رییس سابق شورای عالی استان های کشور بیان کرد: رقابت انتخاباتی در مشهد رقابت سختی است و لیست هایی همچون “نجات مشهد” و “مشهد فردا” که در حال آماده سازی می باشد، لیست های مقبولی به نظر می رسد چون به دنبال تجمیع افراد متخصص و کاردان هستند و این برخلاف مشی بعضی احزاب است که مسئولان آنها گفته اند تحت هیچ شرایطی ائتلاف نمی کنند و از مواضع خودشان عدول نمی کنند.

بصیری پور بیان کرد: خط قرمز من کمک به محرومان است و خود را درگیر لیست ها و این مسائل نمی کنم.

رای اول انتخابات شورای چهارم مشهد در خصوص حضور بانوان اذعان داشت: بانوان همیشه نقش موثر و مهمی داشته اند و باید حضور خود را پررنگ تر کنند و  به نظر من حداقل باید ۵ نفر از ۱۵ نفر شورای پنجم از بانوان باشند.

545

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *