به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : یکشنبه 1 مرداد 1396
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

رئیس شورای حامیان دولت در خراسان رضوی: 15 نفر شورای پنجم افرادی باشند که مشهد را نجات دهند

کد خبر: 26008 - 4 فروردین, 1396

رئیس شورای حامیان دولت در خراسان رضوی ضمن تبریک سال نو به همشریان مشهدی در خصوص انتخابات شورای پنجم مشهد به مشهد تریبون گفت: شهر مشهد چندین ویژگی ممتاز دارد که می توان به وجود بارگاه نورانی امام رضا (ع)، عنوان پایتخت فرهنگ جهان اسلام، میزبانی از میلیون ها زائر در طول سال اشاره نمود، لذا شورای شهر مشهد بسیار نقش مهم و تعیین کننده ای دارد.

محمد حسن ساقی ضمن بیان اینکه اهمیت شورای شهر مشهد از شورای شهر تهران کمتر نیست، افزود: باید به سمت تخصص گرایی و فرا جناحی پیش برویم و با نگاه اعتدالی نظرمان این است که اعضای شورای شهر در شرایط کنونی باید افرادی فراجناحی و متخصص باشند.

ساقی افزود: نگاه ما همکاری با همه افراد دلسوز و فراجناحی است و در روزهای آتی جلسات نهایی را برای تصمیم گیری در خصوص انتخابات شورای پنجم با دلسوزان مشهد برگزار می کنیم.

دبیر جبهه اعتدال شرق کشور با یادآوری اینکه از چندی پییش افرادی در حال تهیه لیست برای انتخابات شورای پنجم هستند بیان کرد: متاسفانه نگاه های غیرتخصصی و سیاسی کاری ها تاکنون ضربه های مهلکی به شهر مشهد وارد کرده که این رویه مانع توسعه شهر خواهد بود.

رئیس شورای حامیان دولت در خراسان رضوی ضمن تاکید بر ضربه خوردن شهر از سیاسی کاری ها، گفت:امید داریم تا 15 نفر منتخب شورای پنجم افرادی باشند که مشهد را از این وضعیت نجات دهند.

قائم مقام وقت ستاد انتخاباتی روحانی در خراسان رضوی خاطر نشان کرد: دست یاری به سمت تمامی جناح ها، جبهه ها و تشکل ها و همچنین مستقلین و کارآفرینان دراز می کنیم تا با وحدت بین اصولگرایان میانه رو و اصلاح طلبان لیستی واحد و منسجم با نگاه فراجناحی و تخصص محور ارائه گردد.

ساقی در پایان در خصوص ائتلاف اعتدالیون با یکدیگر اذعان داشت: منتظر یک لیست واحد از اعتدالگرایان باشید.

545

مطالب بيشتر

بدون نظر