صفحه اصلی / اقتصادی / رییس هیات مدیره پدیده:تا کنون حتی ١ ریال هم برداشت نکرده‌ایم
طراحی سایت در مشهد

رییس هیات مدیره پدیده:تا کنون حتی ١ ریال هم برداشت نکرده‌ایم

رییس هیات مدیره پدیده شاندیز با اشاره به اینکه هیات مدیره فعلی صرفا به خاطر احساس تکلیف مسئولیت پذیرفته است، بیان کرد: تا کنون حتی ١ ریال هم برداشت نکرده‌ایم و برخی از مدیر عامل و مدیران تمام وقت جدیده پروژه نیز حتی حقوق خود را برداشت نکردند، هیچ یک از ما هیچ منفعتی از پدیده نداشته و نخواهیم داشت و مایل به ماندن در درازمدت هم نیستیم.

احمد نوروزی ادامه داد: قطعا هیات مدیره نمی‌خواهد جورکش و ضربه‌گیر سایر بخش‌ها باشد اما میخواهد کاری کند که در نهایت به نفع سهامداران تمام شود ، در حال حاضر ما قطعا از رویکرد تهاجمی نتیجه نخواهیم گرفت و باید از اختیارات خاص وزراء محترم استفاده کنیم.

نوروزی تاکید کرد: ما ادعا نمی کنیم که قوی‌ترینیم و اگر تیم قوی‌تری کار را بپذیرد با کمال میل استقبال می کنیم و آماده کمک هم هستیم، اما در بین کسانی که می‌دانند در صورت پذیرفتن این مسئولیت مورد تهاجم قرار می‌گیرند داوطلبی وجود ندارد، مدیران قوی زیادی وجود دارند اما این کار در بحران را نمی پذیرند.

وی تصریح کرد: اعلام می‌کنیم که امور را بسیار شفاف و بدون هیچ‌گونه مورد مبهمی پیش برده‌ایم، کسانی که بخواهند سوء استفاده کنند به مجموعه‌ای که زیر ذره‌بین بیش از ١٣٠ هزار نفر و تمامی دستگاه‌های نظارتی است وارد نمی‌شوند.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *