صفحه اصلی / اقتصادی / تشریح روند تشکیل اتاق مبادله سهام از سوی یک عضو هیات مدیره پدیده
طراحی سایت در مشهد

تشریح روند تشکیل اتاق مبادله سهام از سوی یک عضو هیات مدیره پدیده

عضو هیات مدیره پروژه پدیده روند تشکیل اتاق مبادلات سهام و میزان جذب سرمایه برای شروع بازار مبادله و جلوگیری از سقوط ارزش سهام این شرکت را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پدیده، دکتر حمید کریمویی اظهار کرد: راه اندازی اتاق سهام عملا دارای دو مبحث کلی است، که یکی از آن ها بحث نظر بورس در خصوص دستورالعمل نقل و انتقال اتاق سهام و مبحث دوم نیز بحث استقرار نرم افزاری برای انجام معاملات در این اتاق است.

وی افزود: در خصوص راه اندازی اتاق سهام، سازمان بورس ضوابط اولیه را اعلام کرده و همچنین برای راه اندازی نرم افزار جلسات مشترکی برگزار شده است اما هنوز دستور العمل لازم برای ایجاد اتاق ابلاغ نشده است.

کریمویی در ادامه در خصوص میزان جذب سرمایه برای شروع بازار مبادله سهام و جلوگیری از سقوط ارزش سهام تصریح کرد: با صاحبان سرمایه و سهام داران عمده در مجموعه پدیده جلساتی گذاشته شده و توافقاتی نیز حاصل گردیده است اما تا زمانی که به طور قطعی بازار راه نیفتد کسی در این حوزه سرمایه گذاری قطعی نخواهد کرد. چرا که ارزش سهام بعد از راه اندازی بازار مشخص خواهد شد.

عضو هیات مدیره پروژه پدیده خاطرنشان کرد: در حال حاضر سرمایه داران عمده مجموعه پدیده بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان سهام در این پروژه دارند و اگر از حیث مسئولیت اجتماعی نیز نباشد بخاطر حفظ منافع شخصی خود نسبت به سرمایه گذاری اقدام خواهند کرد.

وی در پایان از برگزاری جلسات با نمایندگان مجلس شورای اسلامی و سایر صاحبنظران در حوزه پدیده خبر داد و گفت: در این جلسات که در قالب اتاق فکر برگزار می شود از نظرات، راهنمایی ها و راهکارهای این عزیزان بهره مند می شویم.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *