به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : چهارشنبه 30 خرداد 1397
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

نظر آرین منش در خصوص کناره گیری احمدی نژاد از انتخابات: سخنان رهبری از بروز شکاف در جامعه جلوگیری کرد

کد خبر: 25574 - 8 مهر, 1395

نماینده پیشین مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در درس خارج فقه گفت: توصیه رهبری نوعی پیشگیری از بروز شکاف و اختلاف در جامعه و تیر خلاصی بر تلاش‌های انتخاباتی برخی از مسوولان گذشته بود.

جواد آرین منش  با بیان اینکه بدون تردید حضور برخی از مسوولین سابق در عرصه سیاسی می‌توانست با تنش‌های جدی در جامعه همراه باشد، اظهارکرد: این حضور می‌توانست جامعه را به دو جریان موافق و مخالف تقسیم و باعث به وجود آمدن دو قطبی و شکاف در انسجام اجتماعی مردم شود.

وی ادامه داد: رهبری با فرمایشات خود از چنین مسئله‌ای پیشگیری و از بروز شکاف در جامعه جلوگیری کردند.

آرین منش با اشاره به سفرهای پیاپی برخی از مسوولان سابق به شهرهای مختلف کشور در ماه‌های اخیر، تصریح کرد: متاسفانه این افراد عملا سفرهای استانی خود را آغاز کرده و احتمال آن می‌رفت که این سفرها باعث ایجاد اختلاف در جامعه و به صحنه آمدن موافقان و مخافان وی شود و دوباره شاهد حوادث سال 88 باشیم.

نماینده پیشین مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه پرونده برخی به طور کامل بسته شده است، خاطرنشان کرد: با این سخنان مقام معظم رهبری، طرفداران و فعالان سیاسی طرفدار این فرد هم پیام پایان فعالیت‌های سیاسی او را دریافت کردند.

وی همچنین با اشاره به بخش‌های دیگری از سخنان مقام معظم رهبری گفت: رهبری در فرمایشات خود به یک نکته اخلاقی نیز اشاره کردند که آن لزوم پیشگیری از افشاگری اسرار دیگران بود.

این فعال سیاسی اضافه کرد: متاسفانه در سال‌های گذشته و با توجه به گسترش شبکه‌های اجتماعی، اسرار، رازها و رویدادهای درست و نادرست به صورت لجام گسیخته همه جا منتشر می‌شوند و ارزش دینی راز داری و نگه داشتن حرمت و اسرار افراد منسوخ شده و کمتر مورد توجه قرار می‌گیرد، با توجه به این رهبری در سخنان خود به این نکته نیز عنایت و توجه لازم را داشتند.

برگرفته از ایسنا
مطالب بيشتر

بدون نظر