به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : چهارشنبه 4 مهر 1397
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

نگاهی به تغییرات چینش کمیسیون ها سال چهارم شورای چهارم نسبت به سال سوم

کد خبر: 25390 - 17 شهریور, 1395

اعضای کمیسیون های سال چهارم شورای چهارم مشخص شدند.

سید عبدالکریم جوادی، محمدحسین جهانبخش، محمود عامری‌فرد، خلیل موحدی محصل و علی اصغر نخعی‌راد به عضویت کمیسیون امور اقتصادی، ‌سرمایه‌گذاری و مشارکت‌ها درآمدند.

همچنین اعضای کمیسیون برنامه، بودجه، فناوری اطلاعات و امور اداری نیز برای چهارمین سال فعالیت شورای چهارم شامل محسن انتظاری هروی، حسن پژمان، محمد سهیلی، علی اصغر نخعی‌راد و انسیه غفوری شعرباف هستند.

در کمیسیون برنامه، بودجه و فناوری اطلاعات و کمیسیون مشارکت های اقتصادی همان اعضای سال گذشته هستند و تغییری در چینش آنها صورت نگرفته است.

کمیسیون امور حمل و نقل و ترافیک نیز در آخرین سال فعالیت شورای چهارم پذیرای غلامحسین صاحبی، جواد ستاری، محمود عامری‌فرد، سید جلال فیاضی و حسن قدیری طرقی خواهد بود که نسبت به سال گذشته با یک تغییر همراه است و آن حضور صاحبی به جای دیمه کار در این کمیسیون است که به نظر می رسد این امر ممکن است توازن سال گذشته را به هم بزند و فیاضی برای ریاست بر این کمیسیون یک رای کم بیاورد.

برای کمیسیون خدمات شهری، بهداشت، سلامت و محیط زیست نیز محمد رضا دیمه‌کار، محمد کمال سرویها، غلامحسین صاحبی، علی اصغر لطفی و خانم فاطمه غیور رزمگاه به عضویت درآمدند.

اما در کمیسیون خدمات شهری هم تنها یک تغییر نسبت به سال گذشته وجود دارد و آن هم حضور محمد رضا دیمه کار به جای حسن پژمان است.

همچنین محمد آصفی یزدی، حسنعلی اخلاقی امیری، غلامرضا بصیری‌پور، برزو دبیریان و مجید فاطمی ارفع نیز به عضویت کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و زیارت شورای اسلامی شهر برای سال آخر انتخاب شدند که تنها تغییر حضور بصیری پور به جای انسیه غفوری شعرباف است.
اعضای کمیسیون امور فنی، عمرانی و طرح‌ریزی شهری شورای چهارم برای سال چهارم فعالیت این شورا نیز شامل براتعلی خاکپور، محمد‌ رضا دیمه‌کار، مهدی ذاکرالحسینی، حسن قدیری طرقی و محمود هراتی خواهند بود که نسبت به سال قبل دیمه کار به جای بصیری پور در این کمیسیون حضور پیدا کرده است.

مطالب بيشتر

بدون نظر