پیشنهاد امروز
صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / نگاهی به تغییرات چینش کمیسیون ها سال چهارم شورای چهارم نسبت به سال سوم
طراحی سایت در مشهد

نگاهی به تغییرات چینش کمیسیون ها سال چهارم شورای چهارم نسبت به سال سوم

اعضای کمیسیون های سال چهارم شورای چهارم مشخص شدند.

سید عبدالکریم جوادی، محمدحسین جهانبخش، محمود عامری‌فرد، خلیل موحدی محصل و علی اصغر نخعی‌راد به عضویت کمیسیون امور اقتصادی، ‌سرمایه‌گذاری و مشارکت‌ها درآمدند.

همچنین اعضای کمیسیون برنامه، بودجه، فناوری اطلاعات و امور اداری نیز برای چهارمین سال فعالیت شورای چهارم شامل محسن انتظاری هروی، حسن پژمان، محمد سهیلی، علی اصغر نخعی‌راد و انسیه غفوری شعرباف هستند.

در کمیسیون برنامه، بودجه و فناوری اطلاعات و کمیسیون مشارکت های اقتصادی همان اعضای سال گذشته هستند و تغییری در چینش آنها صورت نگرفته است.

کمیسیون امور حمل و نقل و ترافیک نیز در آخرین سال فعالیت شورای چهارم پذیرای غلامحسین صاحبی، جواد ستاری، محمود عامری‌فرد، سید جلال فیاضی و حسن قدیری طرقی خواهد بود که نسبت به سال گذشته با یک تغییر همراه است و آن حضور صاحبی به جای دیمه کار در این کمیسیون است که به نظر می رسد این امر ممکن است توازن سال گذشته را به هم بزند و فیاضی برای ریاست بر این کمیسیون یک رای کم بیاورد.

برای کمیسیون خدمات شهری، بهداشت، سلامت و محیط زیست نیز محمد رضا دیمه‌کار، محمد کمال سرویها، غلامحسین صاحبی، علی اصغر لطفی و خانم فاطمه غیور رزمگاه به عضویت درآمدند.

اما در کمیسیون خدمات شهری هم تنها یک تغییر نسبت به سال گذشته وجود دارد و آن هم حضور محمد رضا دیمه کار به جای حسن پژمان است.

همچنین محمد آصفی یزدی، حسنعلی اخلاقی امیری، غلامرضا بصیری‌پور، برزو دبیریان و مجید فاطمی ارفع نیز به عضویت کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و زیارت شورای اسلامی شهر برای سال آخر انتخاب شدند که تنها تغییر حضور بصیری پور به جای انسیه غفوری شعرباف است.
اعضای کمیسیون امور فنی، عمرانی و طرح‌ریزی شهری شورای چهارم برای سال چهارم فعالیت این شورا نیز شامل براتعلی خاکپور، محمد‌ رضا دیمه‌کار، مهدی ذاکرالحسینی، حسن قدیری طرقی و محمود هراتی خواهند بود که نسبت به سال قبل دیمه کار به جای بصیری پور در این کمیسیون حضور پیدا کرده است.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *