پیشنهاد امروز
صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / نایب رییس انجمن برنامه ریزی شهری ایران مطرح کرد: ایجاد شهر “خوراک حلال” برای اقتصاد مکمل مشهد
طراحی سایت در مشهد

نایب رییس انجمن برنامه ریزی شهری ایران مطرح کرد: ایجاد شهر “خوراک حلال” برای اقتصاد مکمل مشهد

نایب رییس قطب گردشگری و انجمن برنامه‌ریزی شهری ایران نیز در نشست “واکاوی روش‌های تامین مالی و جذب سرمایه گذاری خارجی” که در اتاق جلسات تالار شهر و به همت گروه مشاوران جوان برگزار شد، به تشکیل صندوق‌های خرد محلی در شهرها برای حل مسایل اقتصادی به ویژه در حاشیه شهرها اشاره کرد.

حاتمی‌نژاد گفت: همچنین سازمان‌ها و نهادهای غیر رسمی کشور می‌توانند با نهادهای جهانی ارتباط برقرار کنند چرا که ما با ناوگان فرسوده و آسیب‌زننده حمل و نقل عمومی در شهرهای کشور مواجه هستیم که با ارتباط گیری با کشورهای جهان می‌توان به نتایج خوبی رسید.

وی در ادامه افزود: اقتصاد شهر مشهد مبتنی بر وجود امام رضا (ع) می‌باشد که کنار آن می‌توان از اقتصاد مکمل برای این شهر استفاده کرد.

عضو هیات علمی دانشگاه تهران خاطرنشان کرد: از طریق تصامع و تصاعد می‌توانیم سرمایه‌گذار خارجی جذب کنیم.

حاتمی‌نژاد اضافه کرد: برای ایجاد اقتصاد مکمل در شهر مشهد می‌توانیم شهر خوراک حلال ایجاد کنیم.

این نشست با همکاری مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر مشهد و گروه مشاوران جوان و با حضور مدیران و مسوولان شهرداری، اعضای شورای اسلامی شهر مشهد، اعضای گروه مشاوران جوان، اساتید دانشگاه و دانشجویان دکترای رشته اقتصاد شهر مشهد برگزار شد.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *