به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : چهارشنبه 4 مهر 1397
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

رییس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر: تغییر کاربری پایانه مسافربری برای مشهد 2017 به مصلحت نیست

کد خبر: 24838 - 6 مرداد, 1395

سید جلال فیاضیدر خصوص تغییر کاربری پایانه مسافربری مشهد اظهار کرد: موضوع تغییر کاربری پایانه مسافربری مشهد در شورای راهبردی مشهد ۲۰۱۷ و شورای شهر به صورت حاشیه ای مطرح و بازدیدی نیز از پایانه صورت گرفت ولی اکثر اعضای شورا موافق این طرح نبودند.
رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر مشهد تصریح کرد: ارزیابی من به عنوان عضو شورای راهبردی مشهد ۲۰۱۷، برای تغییر کاربری پایانه مسافربری از اعضای شورا، اکثرا مخالف این طرح بودند.
وی عنوان کرد: اصولا رویداد مشهد ۲۰۱۷ فرصتی است برای استفاده از ظرفیت های مشهد و پایانه مسافربری مشهد به عنوان یکی از بهترین ظرفیتهای مشهد، که روزانه حداقل ۱۰۰ هزار مسافر را پذیرا است را نمی توان به دلیل برگزاری اجلاس بدون جایگزین تغییر کاربری داد.
وی با بیان اینکه پایانه مسافربری مشهد یکی از بزرگترین و بهترین پایانه های کشور است؛ افزود: برای جابجایی پایانه مسافربری حداقل ۱۰ سال زمان مورد نیاز است چرا که باید جایگزینی برای این موضوع در نظر گرفته شود و در واقع با روح مشهد ۲۰۱۷ مخالف است.
عضو شورای راهبردی مشهد ۲۰۱۷ بیان کرد: ارزیابی من این است که این طرح رای نمی آورد و به مصلحت نیست.
فیاضی اظهار کرد: بر اساس مصوبه شورای راهبردی، سیاست و برنامه های شهرداری توسط شهردار اعلام می شود و مصاحبه جناب آقای عنابستانی به عنوان مسئولیت اجرایی مشهد ۲۰۱۷ بر خلاف مصوبه شورای راهبردی بوده است.

برگفته از صبح مشهد

مطالب بيشتر
  1. واقعا که
    معلوم نیست این پیشنهادات را چه کسانی و بر پایه چه منطقی ارائه میکنند

    دیدگاه توسط گمنام درتاريخ 11 مرداد, 1395 11 مرداد, 1395 9:18 ب.ظ