به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : شنبه 27 آبان 1396
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

لطفی: مشکلات معراج شهدا به قوت خود باقی است

کد خبر: 24775 - 2 مرداد, 1395

بنا به گزارش رسیده قرار بوده تا اعضای شورای اسلامی شهر مشهد فردا جلسه هماهنگی خود را در ساختمان معراج شهدا برگزار کنند که این امر منتفی شد.

در این زمینه علی اصغر لطفی رئیس کمیسیون امر به معروف ، نهی از منکر و نظارت شورای اسلامی شهر مشهد به مشهد تریبون گفت: متاسفانه مشکلات معراج شهدا همچنان به قوت خود باقی است و این ساختمان هیچی ندارد.

وی افزود: هدف من برای برگزاری جلسه هماهنگی اعضای شورای شهر در این مکان این بود که توجهات به این مرکز جلب شود تا بیشتر از گذشته به رفع مشکل این مکان پرداخته گردد.

لطفی بیان کرد: به علت عدم هماهنگی در برخی از بخش ها برگزاری این جلسه در معراج شهدا منتفی شد.

در این زمینه شهردار منطقه  10 مشهد در اواخر سال 94 گفته بود: عملیات طرح مرمت و بهسازی فضای معراج، خبر خوبی است که می‌توانیم آن را به شهروندان مشهدی اعلام ‌کنیم.
سعید حسینقلی‌زاده مقدم با اشاره به اینکه این طرح به مجری سفارش‌ داده ‌شده است، عنوان ‌کرد: منتظریم مجری طرح‌ اولیه را ارائه ‌دهد تا پس از اعمال موارد لازم و تایید نهایی طرح، کار مرمت و بهسازی آغاز شود.

گفتنی است در اوایل سال 94 معراج شهدا مشهد پس از سالها بازیابی شد.

لازم به ذکر است معراج شهدا مکانی بود که در دوران دفاع مقدس، شهدا شناسایی و در اختیار خانواده‌ها قرار می‌گرفتند که پس از پایان جنگ این مکان تغییر کاربری یافته بود.

مطالب بيشتر

بدون نظر