به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : دوشنبه 4 تیر 1397
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

شهردار مشهد آخرین بار کی به تهران رفت؟

کد خبر: 24686 - 27 تیر, 1395

طی یکی دو روز گذشته موضوع سفرهای صولت مرتضوی شهردار مشهد به تهران بارها در محافل مختلف مطرح شده است که منشا آن گزارش روزنامه شهروند بود که سایت های کشوری همچون اقتصاد آنلاین و الف آن را بازنشر دادند.

در این گزارش آمده است که شهردار مشهد 3 روز در هفته غایب است و برای درس خواندن به تهران می رود. لذا این موضوع را پیگیری کردیم.

یک منبع آگاه در شهرداری مشهد بیان کرد که مرتضوی دیروز عصر (26 تیرماه) چهت شرکت در جلسه ای به تهران رفت و صبح کاری امروز در مشهد به سر می برد و قبل از آن 15 روز به تهران نرفته بود.

این منبع آگاه در شهرداری مشهد که نخواست نامش فاش شود بیان کرد: چند گزینه ملی شورای چهارم برای اخذ ریاست شهرداری مشهد که قبل مرتضوی مطرح شدند شروط جالبی را مطرح کرده بودند. به طوریکه 2 تن از این چهره های ملی گفتند بودند که خانواده آنها به مشهد نمی آید و به صورت پروازی کار خواهند کرد اما در پایان مرتضوی شهردار مشهد شد و یک ماه بعد خانواده وی در مشهد سکنی گزیدند.

خاطر نشان می شود مرتضوی که فوق لیسانس خود را در رشته حقوق عمومی از دانشگاه شهید بهشتی گرفته است به گفته مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری مشهد مقطع دکتری را به صورت غیرحضوری می گذراند.

مطالب بيشتر
  1. ایشون وقتی مشهد تشریف آوردن لیسانس الهیات بودن، الان دانشجوی دکتری !!!!!

    مگه میشه ، مگه داریم.؟؟؟!!!

    این هم وضع شهرمونه ….

    دیدگاه توسط محمد درتاريخ 27 تیر, 1395 27 تیر, 1395 10:25 ب.ظ

  2. ما همون دانش فنی و تخصصی ایشون رو قبول داریم بی زحمت ادامه تحصیل ندهند و بیش از این فاتحه بیت المال رو نخونند .

    دیدگاه توسط امید درتاريخ 29 تیر, 1395 29 تیر, 1395 2:30 ب.ظ