به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : یکشنبه 1 مرداد 1396
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

پنجتن مشهد دارای مجموعه آبی می شود

کد خبر: 24678 - 27 تیر, 1395

شهردار منطقه 4 مشهد از احداث مجموعه آبی شهید قربانی در این منطقه به منظور ارتقای سطح رفاه شهروندان و توزیع متوازن ارائه خدمات خبر داد.
سید کمال‌الدین شاهچراغی این منطقه را از مناطق پیشرو در ارائه خدمات ورزشی به شهروندان دانست و گفت: ارتقای سطح سلامت و تندرستی شهروندان، فراهم آوردن امکانات رفاهی و تفریحی در حاشیه شهر، توزیع متوازن ارائه خدمات در سطح شهر از اهداف احداث این مجموعه آبی است.
وی افزایش سطح رضایتمندی شهروندان منطقه 4 را از دیگر اهداف احداث این پروژه دانست و افزود: عملیات احداث پروژه مجموعه آبی شهید قربانی در زمینی به وسعت بیش از 4 هزار و 600 متر مربع و زیربنایی بالغ بر 4200 متر مربع از ابتدای ماه جاری آغاز شده است.
شهردار منطقه 4 مشهد با بیان اینکه مجموعه آبی شهید قربانی سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید، اظهار کرد: این مجموعه دارای امکاناتی از قبیل دو استخر مجزا برای استفاده همزمان بانوان و آقایان، استخر کودکان، سونای خشک و سونای بخار، جکوزی، لابی مجزا، رختکن و سرویس بهداشتی، بوفه، سالن بدنسازی، بخش‌های اداری و … است.
شاهچراغی اضافه کرد: مجموعه آبی شهید قربانی در سه طبقه و با اعتباری بالغ بر 60 میلیارد ریال در پنجتن 48 (شهید قربانی 3) در حال احداث است که با بهره‌برداری از آن دسترسی شهروندان در محدوده بولوار پنجتن به استخر و امکانات رفاهی آن به سهولت صورت می‌گیرد.

برگفته از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد

مطالب بيشتر

بدون نظر