به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : شنبه 27 آبان 1396
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

آنچه مدیرعامل جدید و سابق نمایشگاه بین المللی مشهد در مراسم تودیع و معارفه گفتند

کد خبر: 24581 - 23 تیر, 1395

ظهر امروز جلسه تودیع و معارفه نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار شد.

مدیرعامل جدید نمایشگاه بین‌المللی مشهد در این جلسه گفت: وضعیت فعلی نمایشگاه بین‌المللی نشان از خدمات مطلوب و در خور شان مردم بوده است از این رو ارائه خدمات مطلوب در فصل جدید مدیریت نمایشگاه از مهم‌ترین شاخصه‌ها خواهد بود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری احسان ارکانی در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین ‌مشهد افزود: توفیق بسیار بزرگی است که در نمایشگاه بین‌المللی مشهد مشغول به کار شده ام البته از مدیریت قبلی نیز نهایت تشکر را دارم که بیشترین تلاش‌ها و خدمات را برای این مجموعه به ثمر نشانده است.
وی تصریح کرد: جایگاه ‌ مدیریتی باید با نگاه خدمت به مردم و تکمیل مدارانه اداره شود یعنی هر مدیر پیروی خدمات و فعالیت‌های مدیر قبلی امکانات و تجهیزات سازمان را به کار ببندد تا در بهترین حالت بهترین خروجی شامل حال مردم گردد.
مدیرعامل جدید نمایشگاه بین‌المللی مشهد اضافه کرد: همواره در فعالیت و خدمات خود، باید رضایت خداوند و مردم را سرلوحه قرار داد به همین منظور منویات مقام معظم رهبری و الگوی مدیریتی قوی در نمایشگاه بین‌المللی مشهد اجرایی خواهد شد.
همچنین محمد جواد حمید، مدیرعامل سابق نمایشگاه بین‌المللی مشهد گفت: از شهردار و رییس حوزه وی که دو سال زمان برای خدمت به شهروندان مشهد را برای بنده فراهم کردند نهایت تشکر را می‌کنم و بسیار خوشحال هستم که مدیری جوان، لایق و تحصیلکرده و آشنا به علم مدیریت را برای پیشرفت نمایشگاه برگزیدند.
وی افزود: مدیریت نمایشگاه را به فردی تحصیلکرده می سپارم که کارنامه فعالیت او نشانگر آینده‌ای روشن است، همچنین نبود بدهی و فعالیت مالی روشن و عالی از دیگر وضعیت فعلی این مجموعه می‌باشد که حال باید مدیریت جدید آن را رو به توسعه ببرد.

به گزارش مشهد تریبون در این جلسه شهردار و رئیس حوزه شهردار حضور نداشتند و آذری معاون مالی و اداری به همراه عنابستانی جانشین شهردار در ستاد مشهد 2017 حضور داشتند.

مطالب بيشتر

بدون نظر