پیشنهاد امروز
صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / تایید استعفای مدیر عامل سازمان فرهنگی تفریحی توسط دبیریان/عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر مشهد: رفتن موسوی مشکلات را افزایش می دهد
طراحی سایت در مشهد

تایید استعفای مدیر عامل سازمان فرهنگی تفریحی توسط دبیریان/عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر مشهد: رفتن موسوی مشکلات را افزایش می دهد

برزو دبیریان عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد در گفت و گو با مشهد تریبون در پاسخ به سوالی در مورد استعفای مدیر عامل سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد گفت: بنده شخصا به این مسئله ورود نکردم و معتقدم اگر فردی وارد مجموعه شده و بعد از مدتی کار به  دلیلی همچون اختلاف سلیقه نمی تواند در آن کار کند ورود اعضای شورای شهر در این زمینه مشکلی را حل نمی کند.

وی افزود: مدیران بالا دستی مجموعه باید به این دست موارد ورود کنند و اعضای شورا نباید وارد شوند اما بنده مطلع هستم که چه اتفاقاتی رخ می دهد که چیز خوبی نیست زیرا اختلاف بین مدیران کار را قفل می کند و هزینه ها را بالا می برد.

دبیریان ضمن تایید استعفا سید رضا موسوی، گفت: خبر استعفا را شنیدم اما ظاهرا استعفا پذیرفته نشده است و بر اساس گزارش هایی که به کمیسیون شده، مشخص است که کار در حال انجام است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا پیشنهادهای کاری ایشان از شهرداری تهران را تایید می کنید یا خیر، اذعان داشت: ایشان در تهران سوابقی دارد و طبیعی است که به سراغ وی بیایند اما به نظر من رفتن وی نفع مجموعه فرهنگی شهرداری نیست و ماندن ایشان به صلاح است و رفتن موسوی مشکلات را افزایش میدهد و تنش در مجموعه بیشتر می شود.

گفتنی است چند روز پیش حسنعلی اخلاقی عضو دیگر کمیسیون فرهنگی شورای شهر مشهد در گفت و گو با مشهد  تریبون خبر استعفای موسوی را تایید کرده بود.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *